Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

2020 EKPSS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı
Haberler

2020 EKPSS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı


ÖSYM tarafından, 15 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak EKPSS sınavı ile ilgili ekpss sınav giriş belgesi yayınlandı. Sınava girecek engelli adaylarının ÖSYM sistemine giriş yaparak giriş belgelerine ulaşacaktır.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi

2020 EKPSS Sınava Giriş Belgeleri engelli adaylarının erişimine açıldı. ÖSYM tarafından belirlenen takvimde EKPSS 2020 sınavı 15 Kasım 2020 uygulanacak olup, sınava katılacak engelli adayların, sınava giriş yapacakları bina ve salon atamaları tamamlanmıştır.

Engelli adaylarınn sınav giriş belgeleri üzerinde, sınava giriş yapacakları yer bilgisi yer almakta olup, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr  web sitesi üzerinden 03 Kasım 2020 saat 14:00 itibari ile sisteme giriş yaparak sınav belgeleri alınmaktadır.

15 Kasım 2020 tarihinde EKPSS sınavı uygulanacak ve sınava katılacak engelli adayların saat 10:00'dan sonra sınav binalarına girişleri kapatılacaktır.

Yorum Yapın

Puan Verin :