Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

2020 EKPSS Sınav Tarihi Kesinleşti
Haberler

2020 EKPSS Sınav Tarihi Kesinleşti


ÖSYM tarafından açıklanan duyuruya göre, EKPSS sınav tarihi netleşti. Uzun süredir engelli kişilerin beklediği Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı  15 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olup 06 ve 07 Ekim 2020 tarihlerinde ek başvurular kabul edilecektir.

06-07 Ekim 2020 tarihleri arası ek başvuru yapan engelli adaylar, sınav ücretlerini 08 Ekim 2020 tarihine kadar yatırmaları gereklidir. Bu tarihler arası başvuru yapan adayların aynı zamanda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl/İlçe Müdürlüklerine giderek engel grubu ilişkin Ön Kabul belgeleri ve Taahhüt Beyan Belgesini almaları gereklidir.

Ek başvuru yapan EKPSS Adayları başvurularını 07 Ekim 2020 mesai bitimine kadar ya da ÖSYM Aday Sistemi üzerinden ek olarak ÖSYM Aday işlemleri mobil uygulaması üzerinden başvurularını ileteceklerdir.

EKPSS başvurusu yapacak engelli adaylarından  HES Kodu bilgisi istenecektir. Hes Kodu almak için lütfen TIKLAYINIZ

 

EKPSS Duyuru

 

 

 

 

Yorum Yapın

Puan Verin :