Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

2020 Engelli Evde Bakım Maaş Zamları Belli Oldumu
Haberler

2020 Engelli Evde Bakım Maaş Zamları Belli Oldumu

2020 evde bakım maaş zammı enflasyon rakamlarının açıklanması ile engelli evde bakım maaşları ne kadar olacak. Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile beraber engelli evde bakım maaşlarınında artması bekleniyor.2020 evde bakım maaş zammı enflasyon rakamlarının açıklanması ile engelli evde bakım maaşları ne kadar olacak. Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile beraber engelli evde bakım maaşlarınında artması bekleniyor.

Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Oldu ?

2020 Ocak ayı evde bakım maaşı zam ile beraber 1460 TL iken, ikinci dönem Temmuz ayı ile beraber evde bakım maaşı 1460 TL'den 1524 TL yükselmesi bekleniyor.

Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulaması Nasıl Yapılır ? yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Evde Bakım Maaş Sorgulaması Nasıl Yapılır ?

Evde bakım maaşları, e-devlet üzerinden sorgulanmaktadır. T.C. kimlik numaranız ile beraber Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama ekranını kullanabilirsiniz. E-devlet üzerinde sorgulama işlemi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı menüsü altında yer almaktadır.

Engelli Evde Bakım Ödemeleri SMS ile Nasıl Sorgulanır ?

Engelli Evde Bakım maaşlarını Ziraat Katılım Bankası ile alıyorsanız, cep telefonuzun mesaj kısmına "BAKIYE" yazarak 4747 sms atarak sorgulayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Puan Verin :