Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

2020 Engelli Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı
Haberler

2020 Engelli Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı

2020 yılı engelli öğretmen atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. MEB daha önce 200 engelli öğretmeni EKPSS katılan adaylardan alacağını duyurmuştu.2020 yılı engelli öğretmen atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. MEB daha önce 200 engelli öğretmeni EKPSS katılan adaylardan alacağını duyurmuştu.

Atama sonuçlarını öğrenmek için Engelli Öğretmen Atama Sonuçları tıklayınız. Atamalara yönelik detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ

Atama sonuçlarını görmek için E-devlet kullanıcı ile "http://personel.meb.gov.tr/" giriş yaparak öğrenebilecek.

EKPSS Nedir? EKPSS Başvuruları Ne Zaman? yazımıza inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

Puan Verin :