1. Anasayfa
 2. SGK

Akçakoca SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Düzce / Akçakoca SGM SGK ilçe müdürlüğü iletişim bilgileri, adres, telefon ve faks bilgilerinin tamamı yazımızın devamında yer almaktadır.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

SGK, Düzce ili Akçakoca ilçe müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Düzce iline bağlı, Akçakoca ilçe müdürlüğüne ulaşım bilgileri alt kısımda yer almaktadır. Akçakoca SGK ilçe müdürlüğünde Bağkur, SSK, GSS, Sağlık sigortası vb. ödeme işlemleri yapılmaktadır.

Düzce Akçakoca SGK Nerede?

SGK Düzce Akçakoca ilçe Müdürlüğü, Düzce şehri Akçakoca ilçesinde Yeni Mh. adresinde bulunmaktadır.Düzce Akçakoca SGK ilçe Müdürlüğüne, ulaşım sağlamak için toplu taşıma hatları kullanılabilir. Düzce Akçakoca SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Düzce Akçakoca SGK Adresi Nedir?

SGK Düzce Akçakoca İlçe Müdürlüğü;  Düzce ili Akçakoca ilçesi Yeni Mh. üzerinde yer almaktadır. SGK’nın Düzce Akçakoca ilçesinde yer alan Akçakoca SGK İlçe Müdürlüğü açık adresi şu şekildedir.

Düzce Akçakoca SGK adresi şu şekildedir;

Adres : YENİ MAHALLE BAHADIR YALÇIN CADDESİ NO:127 AKÇAKOCA /DÜZCE

Düzce Akçakoca SGK E-Posta Adresi Nedir?

SGK Düzce Akçakoca İlçe Müdürlüğü, iletişim kanallarından birisi de e-posta iletişimidir. Akçakoca SGK İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak için alt kısımda yer alan e-posta adresini kullanabilirsiniz.
SGK Düzce Akçakoca ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : akcakocasgm@sgk.gov.tr

Düzce Akçakoca SGK Telefon Numarası

SGK Akçakoca ilçe Müdürlüğü Düzce şehri, Yeni Mh. mahallesiden bulunan Düzce Akçakoca İlçe Müdürlüğü iletişim bilgileri şu şekildedir;

Akçakoca SGK SGM Telefon Numarası : (380) 611 72 16 -17-18
Akçakoca SGK SGM  Faks Numarası : (380) 611 72 19

Düzce Akçakoca SGK Çalışma Saatleri

Düzce Halkı tarafından, SGK Düzce Akçakoca  ilçe müdürlüğünün mesai saatleri araştırılıyor. Düzce Akçakoca İlçe Müdürlüğü çalışma saatleri şu şekildedir;

SGK Düzce Akçakoca ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Düzce Akçakoca ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Düzce Akçakoca SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

SGK Düzce Akçakoca ilçe müdürlüğü devlet dairesi olması sebebiyle Düzce ilinde yaşayan vatandaşlarına hafta sonu “Cumartesi/Pazar” günleri hizmet vermemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili