Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Ardahan Göle SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğü vatadaşlarına SGK hizmetleri vermektedir. Ardahan iline bağlı, Göle ilçe müdürlüğü ile iletişim kurmak ve  ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Telefon, açık adres, e-posta gibi iletişim kanalları kullanılabilir. Ardahan Göle SGK iletişim bilgileri şunlardır:

Ardahan Göle SGK Nerede

Ardahan Göle SGK ilçe Müdürlüğü, Ardahan şehri Göle ilçesinde bulunan Şehit Kubilay Caddesi üzerindedir. Ardahan Göle SGK ilçe Müdürlüğüne, ulaşım sağlamak için şehir içindeki toplu taşıma hatları kullanılabilir.Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğüne nasıl gidilir?

Ardahan Göle SGK Adresi Nedir

Ardahan Göle İlçe Müdürlüğü; Ardahan ili Göle ilçesi Şehit Kubilay Caddesi konumunda yer alır. SGK’nın Ardahan Göle ilçesinde bulunan müdürlüğün açık adresi şu şekildedir.

Ardahan Göle SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : Şehit Kubilay Caddesi GÖLE/ARDAHAN

Ardahan Göle SGK E-Posta Adresi Nedir

Ardahan Göle SGK İlçe Müdürlüğü, birçok SGK İlçe Müdürlüğünde bulunan elektronik posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Ardahan Göle SGK Telefon Numarası

Göle SGK ilçe Müdürlüğü Ardahan şehri, Şehit Kubilay Caddesi üzerinde bulunur. Ardahan Göle İlçe Müdürlüğü telefon ve faks numarası alt kısımdadır.

Göle SGK SGM Telefon Numarası : (478) 411 21 01
Göle  SGK SGM Faks Numarası : (478) 411 21 03

Ardahan Göle SGK Çalışma Saatleri

Ardahan, Göle vatandaşları tarafından, Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri oldukça merak edilmektedir.  Ardahan Göle SGK İlçe Müdürlüğü mesai saatleri alt kısımdaki gibidir;

SGK Ardahan Göle ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Ardahan Göle ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Ardahan Göle SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğü diğer devlet kurumları gibi hafta sonları hizmet vermemekte, Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Yorum Yapın

Puan Verin :