1. Anasayfa
 2. SGK

Göle SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Ardahan iline bağlı, Göle ilçe müdürlüğü ile iletişim kurmak ve  ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Telefon, açık adres, e-posta gibi iletişim kanalları kullanılabilir.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü


Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğü vatadaşlarına SGK hizmetleri vermektedir. Ardahan iline bağlı, Göle ilçe müdürlüğü ile iletişim kurmak ve  ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Telefon, açık adres, e-posta gibi iletişim kanalları kullanılabilir. Ardahan Göle SGK iletişim bilgileri şunlardır:

Ardahan Göle SGK Nerede?

Ardahan Göle SGK ilçe Müdürlüğü, Ardahan şehri Göle ilçesinde bulunan Şehit Kubilay Caddesi üzerindedir. Ardahan Göle SGK ilçe Müdürlüğüne, ulaşım sağlamak için şehir içindeki toplu taşıma hatları kullanılabilir.Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğüne nasıl gidilir?

Ardahan Göle SGK Adresi Nedir?

Ardahan Göle İlçe Müdürlüğü; Ardahan ili Göle ilçesi Şehit Kubilay Caddesi konumunda yer alır. SGK’nın Ardahan Göle ilçesinde bulunan müdürlüğün açık adresi şu şekildedir.

Ardahan Göle SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : Şehit Kubilay Caddesi GÖLE/ARDAHAN

Ardahan Göle SGK E-Posta Adresi Nedir?

Ardahan Göle SGK İlçe Müdürlüğü, birçok SGK İlçe Müdürlüğünde bulunan elektronik posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : golesgm@sgk.gov.tr

Ardahan Göle SGK Telefon Numarası

Göle SGK ilçe Müdürlüğü Ardahan şehri, Şehit Kubilay Caddesi üzerinde bulunur. Ardahan Göle İlçe Müdürlüğü telefon ve faks numarası alt kısımdadır.

Göle SGK SGM Telefon Numarası : (478) 411 21 01
Göle  SGK SGM Faks Numarası : (478) 411 21 03

Ardahan Göle SGK Çalışma Saatleri

Ardahan, Göle vatandaşları tarafından, Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri oldukça merak edilmektedir.  Ardahan Göle SGK İlçe Müdürlüğü mesai saatleri alt kısımdaki gibidir;

SGK Ardahan Göle ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Ardahan Göle ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Ardahan Göle SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Ardahan Göle SGK ilçe müdürlüğü diğer devlet kurumları gibi hafta sonları hizmet vermemekte, Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili