Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Batman Kozluk SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Batman Kozluk ilçesinde yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu Kozluk ilçe müdürlüğü ile SGK hizmetleri vermektedir. Batman Kozluk ilçe müdürlüğüne ulaşım bilgileri telefon, faks, e-posta ve adres olarak yazımızın devamında. SGK Batman Kozluk iletişim bilgileri şunlardır:
Batman Kozluk SGK Nerede

Batman Kozluk SGK ilçe Müdürlüğü, Batman ili Kozluk ilçesinde bulunan Yeni mahalle Berat Kıran Cad. üzerindedir. Batman Kozluk SGK ilçe Müdürlüğüne, ilçe içerisinden ulaşım hattı kullanarak gitmek kolaydır. Batman Kozluk SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Batman Kozluk SGK Adresi Nedir

Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü; Batman ili Kozluk ilçesinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Batman Kozluk SGK ilçe Müdürlüğü açık adresi şu şekildedir. Batman Kozluk SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : YENİ MAH DR BERAT KIRAN CAD NO:1 A BLOK KOZLUK/BATMAN

Batman Kozluk SGK E-Posta Adresi Nedir

Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü, diğer ilçe müdürlüklerinde olduğu gibi e-posta üzerinden vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Batman Kozluk SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Batman Kozluk SGK Telefon Numarası

Kozluk SGK ilçe Müdürlüğü Batman şehri, Yeni mahalle konumunda hizmet vermektedir. Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü iletişim numaraları alt kısımda bulunmaktadır.

Kozluk SGK SGM Telefon Numarası : (488) 411 24 97
Kozluk  SGK SGM Faks Numarası : (488) 411 28 94

Batman Kozluk SGK Çalışma Saatleri

Batman Kozluk SGK ilçe müdürlüğünün mesai saatleri (açılış ve kapanış) hizmet alacak kişiler tarafından merak edilmektedir. Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü çalışma ve mola saatleri şu şekildedir;

SGK Batman Kozluk ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Batman Kozluk ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Batman Kozluk SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

Batman Kozluk SGK ilçe müdürlüğü devlet kurumu olması ve devlet kurumlarının hafta sonu hizmet vermemesi sebebiyle kapalı ve vatandaşlara Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Yorum Yapın

Puan Verin :