İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. SGK

Kozluk SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Batman Kozluk ilçe müdürlüğüne ulaşım bilgileri telefon, faks, e-posta ve adres olarak yazımızın devamında yer almaktadır.


0

Batman Kozluk ilçesinde yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu Kozluk ilçe müdürlüğü ile SGK hizmetleri vermektedir. Batman Kozluk ilçe müdürlüğüne ulaşım bilgileri telefon, faks, e-posta ve adres olarak yazımızın devamında. SGK Batman Kozluk iletişim bilgileri şunlardır:

Batman Kozluk SGK Nerede?

Batman Kozluk SGK ilçe Müdürlüğü, Batman ili Kozluk ilçesinde bulunan Yeni mahalle Berat Kıran Cad. üzerindedir. Batman Kozluk SGK ilçe Müdürlüğüne, ilçe içerisinden ulaşım hattı kullanarak gitmek kolaydır. Batman Kozluk SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Batman Kozluk SGK Adresi Nedir?

Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü; Batman ili Kozluk ilçesinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Batman Kozluk SGK ilçe Müdürlüğü açık adresi şu şekildedir. Batman Kozluk SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : YENİ MAH DR BERAT KIRAN CAD NO:1 A BLOK KOZLUK/BATMAN

Batman Kozluk SGK E-Posta Adresi Nedir?

Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü, diğer ilçe müdürlüklerinde olduğu gibi e-posta üzerinden vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Batman Kozluk SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : kozluksgm@sgk.gov.tr

Batman Kozluk SGK Telefon Numarası

Kozluk SGK ilçe Müdürlüğü Batman şehri, Yeni mahalle konumunda hizmet vermektedir. Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü iletişim numaraları alt kısımda bulunmaktadır.

Kozluk SGK SGM Telefon Numarası : (488) 411 24 97
Kozluk  SGK SGM Faks Numarası : (488) 411 28 94

Batman Kozluk SGK Çalışma Saatleri

Batman Kozluk SGK ilçe müdürlüğünün mesai saatleri (açılış ve kapanış) hizmet alacak kişiler tarafından merak edilmektedir. Batman Kozluk SGK İlçe Müdürlüğü çalışma ve mola saatleri şu şekildedir;

SGK Batman Kozluk ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Batman Kozluk ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Batman Kozluk SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Batman Kozluk SGK ilçe müdürlüğü devlet kurumu olması ve devlet kurumlarının hafta sonu hizmet vermemesi sebebiyle kapalı ve vatandaşlara Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Yazar Hakkında

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir.

Yorum Yap