Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Beşiktaş'tan Engelli Taraftar Babasına Anlamlı Ödül
Haberler

Beşiktaş'tan Engelli Taraftar Babasına Anlamlı Ödül

21.Haziran.2020 Babalar gününde Beşiktaş kulübünden Hasan KARAKAŞ'a anlamlı ödül sunuldu.21.Haziran.2020 Babalar gününde Beşiktaş kulübünden Hasan KARAKAŞ'a anlamlı ödül sunuldu.

Beşiktaş resmi internet sitesinde yer alan habere göre Hasan KARAKAŞ'a "Yılın Babası" ödülü verilirken Beşiktaş kulubü başkanı Ahmet NUR ÇEBİ engelli beşiktaş taraftarı Samet KARAKAŞ'a Beşiktaş HDI Sigort Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının forması hediye edildi.

Ahmet Nur ÇEBİ, Beşiktaş kulübü sosyal medya hesabından bir video paylaşarak "Dünyadaki tüm babaların Babalar günü kutlu olsun mesajı verirken öncelikle Beşiktaş Başkanı olarak Beşiktaşlı babaların, babalar gününü kutladı. Hepimize hayırlı, sağlıklı ve sıhhatli bir sonraki yılda Kovid'in olmadığı bir Babalar Günü diliyorum." dedi

Yorumları Oku

  • 22 Haziran 2020

    Aynur RODOPLU

    Beşiktaş başkanı Ahmet Nur ÇEBİ ye tebrik ediyorum. Çok anlamlı ve beşiktaşımıza yakışır bir davranış olmuş.
    Cevapla

Yorum Yapın

Puan Verin :