Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Devlet Yakacak Yardımı Desteği

Devlet Yakacak Yardımı Desteği

Yakacak yardımı başvurusu nasıl yapılır, yakacak yardımı kimler alabilir, devletimizin sunduğu yakacak yardımı desteği hakkında tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Devamını oku
Engelli Kredisi Veren Bankalar Listesi

Engelli Kredisi Veren Bankalar Listesi

Engelli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, engelli kredisi veren bankalar nelerdir sorularının cevapları ve kredi başvurusu yaparken istenilen belgeler hepsi yazımızın devamında.

Devamını oku
Engelli Kartı Nasıl Alınır?

Engelli Kartı Nasıl Alınır?

Engelli kimlik kartı başvurusu için, kişinin kendi veya bir yakının ikametgah adresinde bağlı bulunduğu Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne müracaat etmesi gereklidir.

Devamını oku