Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engelli Kimlik Kartı

Engelli Kimlik Kartı

En az %40 oranında tüm vücut fonksiyon kaybı bulunan ve bunu engelli sağlık kurulu raporu ile belgeleyen T.C. vatandaşlarına verilen bir kimlik kartıdır.

Devamını oku
Engelli Özel Eğitim Desteği

Engelli Özel Eğitim Desteği

Özel eğitime ihtiyaç duyan kişiler eğitim desteğinden faydalanması için ve destek programına katılması için neler yapmalı, engelli eğitim desteği tutarları ne kadar hepsi yazımızın devamında.

Devamını oku
Engelli İletişim Tarifeleri Nelerdir

Engelli İletişim Tarifeleri Nelerdir

Engelli iletişim tarifeleri, engelli vatandaşlarımızın her zaman hayata kesintisiz bağlanmalarını sağlayan, farklı operatör destekleri ile onlara yönelik sunulan hizmetlerdir.

Devamını oku