Murat Derince - Eskişehir - %64 engelli bireyim, maddi desteğe ihtiyacım var. Yardım edecek kişilere şimdiden teşekkür ederim.Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olun

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engelli Hakları

Engelli hakları, engellilik nedeniyle engelsiz kişiler gibi eşit haklardan yararlanması sunulan haklardır. Bu kategorimizde engelli hakları ile ilgili tüm yazılara ulaşabilirsiniz.

Güncel Engelli Hakları Nelerdir?

Güncel Engelli Hakları Nelerdir?

Güncel engelli hakları nelerdir, engelli hakları nelerdir, yeni engelli hakları nelerdir, tüm detaylar engellilere yönelik haklar yazımızın devamında.

Devamını oku
Engelli Yakını Hakları Nelerdir

Engelli Yakını Hakları Nelerdir

Engelli bireylere ve engelli yakını olan kişilere bir çok hak tanınmıştır ve Engelli yakını haklarından anne, baba ve birinci dereceden yakınlar nasıl yararlanır yazımızın devamında.

Devamını oku
Engelli Ulaşım Hakları Nelerdir

Engelli Ulaşım Hakları Nelerdir

Engelli ulaşım hakları, devlet tarafından engelli vatandaşların daha fazla sosyalleşebilmeleri ve ekonomik anlamda bir nebze de olsa rahatlayabilmeleri açısından verilmiş olan haklardır.

Devamını oku