Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Sosyal Yardımlar

Sosyal Yardımlar bölümünde ayni, nakdi yardımlar ve tüm bilgilerin bulunduğu kategori sayfasıdır. Kırtasiye, Yakacak, Gıda, Maddi, Doğum, Belediye, Eğitim ve tüm sosyal yardımlar hakkında yazılara bu sayfa altından ulaşabilirsiniz.

Devlet Yakacak Yardımı Desteği

Devlet Yakacak Yardımı Desteği

Yakacak yardımı başvurusu nasıl yapılır, yakacak yardımı kimler alabilir, devletimizin sunduğu yakacak yardımı desteği hakkında tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Devamını oku
Kırtasiye Yardımı Nedir, Nasıl Alınır

Kırtasiye Yardımı Nedir, Nasıl Alınır

Her yıl eğitim döneminin başlaması ile beraber öğretmen ve öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçları ortaya çıkar. Kırtasiye yardımı desteğinden hem öğretmenler hem de öğrenciler yararlanmaktadır. 

Devamını oku
Ahbap Derneği Yardım Başvurusu

Ahbap Derneği Yardım Başvurusu

2017 yılında kurulan ve sürdürülebilir yardımlaşma projeleri ile dikkat çeken Ahbap Nedir, Ahbap derneği yardım başvuruları nasıl yapılır hepsi yazımızın devamında.

Devamını oku