İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Engelli

E-nabız Engelli Raporu Sorgulama

E-Nabız üzerinden engelli raporu nasıl alınır, e-nabız engelli raporu nasıl sorgulanır, e-nabız üzerinden rapor pdf indirme hepsi yazımızda.


+ - 0

E-nabız Engelli Raporu Sorgulama işlemi için öncelikle e-nabız sistemine üye olmamız gereklidir. E-nabız sistemine giriş yaptıysak eğer adım adım yapılacakları devam edelim.

E-Nabız üzerinden engelli raporu nasıl alınır?

E-nabız üzerinden engelli sağlık raporu almak için şu adımları izleyelim;

  • E-nabız üzerinde sol tarafta yer alan “RAPORLARIM” menüsü tıklanır,
E-Nabız Rapor
E-Nabız Rapor

Bu kısımda listenen raporlardan engelli raporunuzun yer aldığı bölümü bularak detaylarına ulaşabilirsiniz.

E-Nabız sağlık kurulu raporu PDF İndirme​

E-nabız engelli raporu PDF indirme yapmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken e-nabız sistemine giriş yaparak “RAPORLARIM” sekmesine tıkladığınızda mevcut raporlarınız listelenir. İçerisinden engelli raporunuzun yer aldığı kısmı bulmanız gereklidir. 

E-Nabız Rapor PDF
E-Nabız Rapor PDF
Önerilen Yazı
Engelli Raporu Nasıl Alınır, Rapor Hesaplama Oranları

Engelli raporunuzun elektronik ortamda aldığınızı düşünürsek bu kısımda PDF olarak görüntüleme imkanınız bulunmaktadır. 2019 ve öncesi raporlar genel olarak elektronik ortamda olmadığı için sadece rapor kısa detay bilgisi bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

Tekerlekli sandalye kullanıcısı olmam hayatı ilginç kılıyor ama geri alınamaz değil. Engelimi aşmaya çalışmıyorum, onunla çalışmayı tercih ediyorum. Erhan Pamuk, Engellilikle mücadele, erişilebilirliği teşvik etme gibi alanlar da mücadele veren bir kişidir ve birçok etkinlik panelde yer almıştır.

Yorum Yap