1. Ana Sayfa
  2. Diğer

EKPSS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı


0

ÖSYM tarafından, 15 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak EKPSS sınavı ile ilgili ekpss sınav giriş belgesi yayınlandı. Sınava girecek engelli adaylarının ÖSYM sistemine giriş yaparak giriş belgelerine ulaşacaktır.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi

2020 EKPSS Sınava Giriş Belgeleri engelli adaylarının erişimine açıldı. ÖSYM tarafından belirlenen takvimde EKPSS 2020 sınavı 15 Kasım 2020 uygulanacak olup, sınava katılacak engelli adayların, sınava giriş yapacakları bina ve salon atamaları tamamlanmıştır.

Engelli adaylarınn sınav giriş belgeleri üzerinde, sınava giriş yapacakları yer bilgisi yer almakta olup, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr  web sitesi üzerinden 03 Kasım 2020 saat 14:00 itibari ile sisteme giriş yaparak sınav belgeleri alınmaktadır.

15 Kasım 2020 tarihinde EKPSS sınavı uygulanacak ve sınava katılacak engelli adayların saat 10:00’dan sonra sınav binalarına girişleri kapatılacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Üniversite mezunu, evli ve bir çocuk babasıyım. Engellilik gündemi, engelli haberleri, engelli teknolojileri konularında araştırmalar yapmaktayım. Boş vakitlerimde engelli kişileri bilgilendirmek için yazılar paylaşıyorum.

Yorum Yap