Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

EKPSS Sınavı Tekrar Ertelendi
Haberler

EKPSS Sınavı Tekrar Ertelendi


EKPSS, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı hakkında ÖSYM tarafından yeni bir açıklama geldi. ÖSYM internet sitesinde yer alan açıklamaya göre;

11 Ekim tarihinde yapılması gereken EKPSS ile ilgili, Sağlık bakanlığı Koronavirüs Bilimsel Danışma Kurulu önerisiyle EKPSS sınavının ilerleyen bir tarihte gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti. ÖSYM yönetimi EKPSS sınav tarihini yeniden belirlenerek kamuoyuna ve adaylara duyurulacağını belirtti.

Ayrıca açıklamada ek başvuru ile kuraya katılacak kişilerin müracaat tarihlerininde sınav tarihi programına göre tekrar düzenleneceğini ve sonrasında duyurulacağını belirtti.

 

ÖSYM Duyuru

Yorum Yapın

Puan Verin :