İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Engelli

Engelli Digitürk İndirimi 2022

Engelli, şehit ve gazi yakınları için en uygun seçeneklerle yararlanabileceğiniz digitürk sizinle kampanyası ile interaktif bir yaşama ilk adımlarınızı atabilirsiniz.


0

Engelli, şehit ve gazi yakınları için yapılan özel paketler kapsamında siz de en uygun seçeneklerle yararlanabileceğiniz digitürk sizinle kampanyası ile interaktif bir yaşama ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Digitürk Engelli İndirimi 2022

Birçok engelli vatandaşımız film izlemeyi ve televizyon başında fazla vakit geçirmeyi seviyor. Digitürk sayesinde çok sayıda yerli ve de yabancı film izleme olanağı da kolaylaşıyor. Herkes kendi zevkine göre birçok filmi seçerek izleyebiliyor.

Evde vakit geçirmenin en iyi yollarından biri olan film izlemek Digitürk aracılığı ile çok kolay bir hale geliyor fakat belirli fiyatlar karşılığında elde edilebiliyor. Tabi ki engelliler için özel fırsat ve de indirimler Digitürk tarafından sağlanıyor. İnternet dışında televizyon için dijital paketlerinizin de söz konusu olduğu günümüzde, özellikle Dijitürk platformundan yararlanabileceğiniz seçenekler söz konusudur.

Digitürk Engelli Kampanyaları

Digitürk engelli indirimi engelli kişiler için %35 indirimli avantajlı fiyatlar sunuyor. Ayrıca bu hizmetlerden gazi, şehit eşi vb. kişiler de fayda sağlayabiliyor. Engelli kimliği ya da engelli raporu bulunan engelli vatandaşlarımız Digitürk Web Abone Merkezi’ne telefon ederek bu kampanyalı fırsatlardan hemen faydalanabilirler ve üye olabilirler.

Digitürk Engelli Kampanyası Başvuru Evrakları

Digitürk sizinle kampanyası başvurusu yapmak ve bu kampanyadan yararlanmak için alt kısımda yer alan evraklar ile durumunu belgelendirmesi gereklidir.

Digitürk Sizinle Kampanyası
 • Engelli Kimlik Kartı
 • Engelli Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üstü)
 • Maluliyet Kartı (Oran Gösteren)
 • T.C. Kimlik Kartı
 • Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı (Gazi tanıtım kartı, şehit ailesi ücretsiz seyahat kartı, vazife malulü ailesi ücretsiz seyahat kartı)

İstenilen belgelerin ibraz edilmesi durumunda bu kampanya kapsamında sadece tek üyelik hakkı bulunmaktadır.

Digitürk Sizinle Kampanyası Yararlanma Koşulları

Digitürk sizinle kampanyasından yararlanan kişiler, tüm kampanyalardan ek %35 indirim alamaz. Kısaca ek indirimin olmadığı kısımları incelemek gerekirse;

 • Kamu Kampanyası
 • Yanoda Kampanyası
 • Yarı Ticari Üyelikler
 • Kalkınmada Öncelikli İller Kampanyaları
 • Şifreli Üyelik Kampanyaları
 • Kredi Kartı Kampanyası

gibi kampanya ve üyelikler de engelli digitürk indirimi geçerli değildir.

Yazar Hakkında

Tekerlekli sandalye kullanıcısı olmam hayatı ilginç kılıyor ama geri alınamaz değil. Engelimi aşmaya çalışmıyorum, onunla çalışmayı tercih ediyorum. Erhan Pamuk, Engellilikle mücadele, erişilebilirliği teşvik etme gibi alanlar da mücadele veren bir kişidir ve birçok etkinlik panelde yer almıştır.

Yorum Yap