İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Engelli

Engelli D-Smart İndirimi 2022

Engelli oranı %40 ve üzeri olan engelli kişilerin D-Smart güncel paketlerinden %25 ek indirimli faydalanabilir. Üstelik de bunun yanı sıra aktivasyon ücreti ve de kurulum bedeli hediye.


+ - 0

Engelli, şehit yakınları ve gazilerimiz için, D-Smart mevcut paket fiyatlarından ek olarak %25 ek indirim uygulamaktadır. Engelli kişileri yakından ilgilendiren bu kampanya ile ek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

D-smart Engelli Kampanyası 2022

Engellilik oranı %40 ve üzeri olan engelli bireylerin, D-Smart güncel paketlerinden %25 ek indirimli faydalanabilir. Üstelik de bunun yanı sıra aktivasyon ücreti ve de kurulum bedelini hediye ediyorlar. Her engelli kişi bir adet mevcut indirimli D-Smart aboneliği hizmetinden yararlanmaktadır.

  • 24 ay süresince sabit fiyat ve indirimli fiyat
  • Kurulum ve Aktivasyon ücretsiz
  • Seçilen paketlerde %25 ek indirim

Kampanyanın detayları ve fırsatlarından yararlanmak için 0850 266 00 00 D-Smart Başvuru Hattı veya “Engelli Özel D-SmartDsmart engelli kampanyası ile ilgili detaylara ulaşmak için adresini ziyaret edebilirsiniz.

D-smart Engelli Kampanyası Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Bu kampanyaya başvuruda bulunacak her T.C. kimlik numarası için bir paket satışı yapılacaktır. Bu kampanyadan faydalanmak için 24 ay kullanım sözü vermeniz gerekmektedir. D-Smart Başvuru belgeleri alt kısımda yer almaktadır.

  • T.C. Kimlik Kartı
  • Engelli kimlik kartı
  • %40 ve üzeri Engelli Sağlık Kurulu Raporu
  • 1. Derece yakını ise başvuru yapmış olan kişiye ait T.C. kimlik kartı

Engelli kişilerin, mevcut kampanyalardan yararlanması için kendileri adına 1. derece yakınları (Anne, Baba, Çocuk) da başvuru yapabilirler.

D-smart Engelli Tarifesi Avantajları Nelerdir?

D-Smart engelli tarifesi avantajlarını kısaca incelersek; 24 ay boyunca geçerli olan ek indirimli paket, yıl boyunca değişmeyen tek fiyat ve de net bir fatura, aktivasyon ücreti Dsmart ‘tan, İç kurulum ücreti Dsmart ’tan, HD kalite ile Dsmart dünyasının zengin olan içeriği, 24 ay boyunca geçerli olan tek fiyat.

D-smart Engelli Kampanya Koşulları Nelerdir?

Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel D-Smart indirimli paketleri 24 ay kalma sözü ile geçerli olan aylık fiyatlardır. İstenilen belgelerin yanlış, eksik ya da geçersiz olması halinde D-smart yapılan indirimleri geri alma hakkına sahiptir. Gerekli evrakların eksiksiz teslim edilmesi durumunda %25 ek indirim uygulanmaktadır.

Yazar Hakkında

Tekerlekli sandalye kullanıcısı olmam hayatı ilginç kılıyor ama geri alınamaz değil. Engelimi aşmaya çalışmıyorum, onunla çalışmayı tercih ediyorum. Erhan Pamuk, Engellilikle mücadele, erişilebilirliği teşvik etme gibi alanlar da mücadele veren bir kişidir ve birçok etkinlik panelde yer almıştır.

Yorum Yap