1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Engelli kızı ile çektiği videolar büyük ilgi görüyor

3 çocuk babası olan Osman YALDIZ, doğuştan engelli kızı Ayşegül (11) ile çektiği videolar büyük ilgi gördü.


0

3 çocuk babası olan Osman YALDIZ, doğuştan engelli kızı Ayşegül (11) ile çektiği videolar büyük ilgi gördü. Akdeniz ilçesi Bekirde mahallesinde ikamet eden Osman YALDIZ, kızı Ayşegül ile çektiği videolar TikTok uygulamasında binlerce paylaşıma neden oldu. 

Bir babanın kızına olan yoğun sevgisi ve ilgisi herkesin takdirini topladı. Ayrıca kızı Ayşegül’ün (11) tedavisinin mümkün olduğunu bu konuda yetkili mercilerden destek beklediğini belirtti.

Osman YALDIZ amacının, bir çok engelli çocuğa sahip ailenin, çocukları ile beraber mutlu olabileceklerini, engelli çocukları ile zaman ayırıp ilginebileceklerini göstermekti. Yoğun ilginin kendisini memnun ettiğini ve en önemlisi kızının mutlu olduğunu görmesi Baba Osman YALDIZ’ı mutlu etti. Kızını çok sevdiğini, videolara gelen yorumlara ve duasını eksik etmeyen herkese teşekkür etti.

Engelli.com’a özel açıklamalarda bulunan Osman YALDIZ ; “Ayşeğül hayata sımsıkı sarılmış bir çocuk hayattan hiçbir zaman kopmadı herzaman bir mücadele içinde heyecanlı bir melek” olduğunu belirtti.

Ayrıca engelli çocuğu olan ailelere de mesajı olan Osman YALDIZ “Engelli evladı olan ailelere bu özel çocuklara sevgiyle özveriyle yaklaşmaları az da olsa özellikle babaların bu meleklere zaman ayırmaları onların bu yaşam mücadelesinde herzaman onlara destek olmalarını” belirtti 

  • Tiktok Hesap Adresi : koylu_dayi

Yazar Hakkında

Üniversite mezunu, evli ve bir çocuk babasıyım. Engellilik gündemi, engelli haberleri, engelli teknolojileri konularında araştırmalar yapmaktayım. Boş vakitlerimde engelli kişileri bilgilendirmek için yazılar paylaşıyorum.

Yorum Yap