Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engelli Yerine Park Etmenin Cezası Ne Kadar
Haberler

Engelli Yerine Park Etmenin Cezası Ne Kadar

Trafikte, her bireyi korumak amacıyla bazı kurallar konulmakta ve trafik cezaları kesilmektedir. Bu cezalardan bir tanesi de engelli yerine park etme yani 61/0 trafik cezasıdır.Trafikte, her bireyi korumak amacıyla bazı kurallar konulmakta ve trafik cezaları kesilmektedir. Bu cezalardan bir tanesi de engelli yerine park etme yani 61/0 trafik cezasıdır.

Engelli Yerine Park Etmenin Cezası Nedir

Toplumumuzda özellikle bireylerin konulmuş kurallara riayet etmediği gözlemlenir. Trafik kurallarını ihlal eden kişilere de ceza kesilir. Engelli park yerine park eden engeli bulunmayan kişilere de 61/0 ceza uygulaması yapılır.

Engelli Araç Park Kartı Nasıl Alınır ?

61/0 araç yolu üzerinde engelli sürücülere tahsis edilen park yerlerine yasak olduğunu belirten cezalardan bir tanesidir. Bu kurala uymayan sürücüler cezalandırılır.

Engelli Yerine Park Cezası Ne Kadar 2020 ?

2020 engelli yeri park cezası erken ödenmesi durumunda 198 TL, ilk 15 gün içerisinde ödenmemesi durumunda %25 indirim iptal edilerek toplam cezanın tamamı tahsil edilmektedir.

Engelli Araç Park Yeri Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Engelli Yerine Park Ceza Puanı Ne Kadar 2020 ?

2020 engelli yerine park ceza puanı, ceza alan taşıt sürücülerine 10 puan eklenmekte ve ceza puanı sürücü belgesinden silinmemektedir.

Yorum Yapın

Puan Verin :