Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engellilere Özel Arazi Aracı Geliştirildi
Haberler

Engellilere Özel Arazi Aracı Geliştirildi

Zack NELSON tarafından geliştirilen ve engelli kişilerinde doğadan keyf alması için, engelli kişilere özel ve arazi ortamlarına uygun tekerlekli sandalye geliştirdi.Zack NELSON tarafından geliştirilen ve engelli kişilerinde doğadan keyf alması için, engelli kişilere özel ve arazi ortamlarına uygun tekerlekli sandalye geliştirdi.

JerryRigsEverything isim youtube kanalı, Zack NELSON tarafından kurulmuş teknoloji kanalıdır. NELSON'ın eşi, belden aşağısı felçli olan engelli bir kişidir. Engelli eşine her konuda yardımcı olan ve destek olmaya çalışan NELSON güzel bir örnek.

Engelli arazi tekerlekli sandalye

NELSON, engelli kişileri ve eşini göz önüne alarak, arazi koşullarında uyumlu tekerlekli sandalye geliştirdi. Geliştirilen bu araç detaylarını "notawheelchair.com" isimli internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Engelli kişiler için geliştirilen ve arazi ortamlarına uygun bu aracın ismi "The Rig" olarak geçmektedir. Zack NELSIN, bir çok bisiklet firmaları ile görüşüp parça tedariği konusunda destek almıştır.

Engelli arazi tekerlekli sandalye

Özellikle bisiklet parçalarının kullanılmasının sebebi ise, tamir arıza ve bakım durumlarında parçaların kolay tedarik edilmesidir. Şu an için ABD ve Kanada'ya teslimatı olan bu aracın satış fiyatı 4750$ olarak belirlenmiştir.

Engelli arazi tekerlekli sandalye

Yorum Yapın

Puan Verin :