1. Anasayfa
 2. Engelli

Ford Engelli Araç Fiyatları Şubat 2024

Ford engelli araç fiyatları listesi, Ford ötv indirimli alınabilecek araçlar, ÖTV indirimli Ford modelleri? Tüm detayları ile yazımızın devamında.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Ford engelli araç fiyatları aracın modeline, teknik özelliklerine, yapılan özel düzenlemelere göre ve mevcut piyasa koşullarına göre değişebilir.

Ford engelli araç fiyatları listesi

Ford, dünya çapında bir otomobil üreticisi ve markasıdır. 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulan şirket, dünyanın en eski ve en büyük otomobil şirketlerinden biridir. Ford, müşterilerine kaliteli, güvenli ve teknolojik olarak ileri araçlar sunmayı amaçlamaktadır.

Ford engelli araç fiyatları
Ford engelli araç fiyatları

Engelli kişiler ÖTV indirimi kapsamında araç alımı yapması durumunda diğer vergiler dahil olmak üzere engelli araç limiti 1.591.200 TL’yi geçmeyen motor seçeneklerine sahip araba tercih edebilirler.

Ford Araç Fiyatları (Şubat – 2024)

Ford ÖTV indirimli alınabilecek araçlar

Ford, engelli araç seçenekleri sunan bir otomobil üreticisidir. Ford, engelli vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı engelli araç modeli sunmaktadır. Bu modeller arasında, kolayca yer değiştirilebilen veya kaldırılabilen rampalar, genişliği veya yüksekliği ayarlanabilen sürücü koltukları, elektronik olarak yönlendirilen kontrol sistemleri gibi özelliklere sahip engelli araçlar bulunabilir.

Engelli ÖTV indirimi kapsamında engelli araç sınırını geçmeyen Ford engelli araç fiyatları listesini sizler için hazırladık.

ÖTV indirimi kapsamında 2024 Şubat Ford engelli araç listesi şu şekildedir;

ModelÖTV Sınırı
Focus (2024)
Ford Focus (Tüm Modeller)X
Puma
SUV, 1.0L EcoBoost 125PS, 7 İleri Otomatik, Benzin
SUV, 1.0L EcoBoost 155PS, 7 İleri Otomatik, Benzin/HibritX
SUV, 1.0L EcoBoost 95PS, 6 İleri Manuel, Benzin
SUV, 1.5L Ecoboost 200PS, 6 İleri Manuel, BenzinX
Kuga
SUV, 1.5L EcoBoost 120PS, 6 İleri Manuel, Benzin
ford engelli araç fiyatları
thumbnail
Önerilen Yazı
Engelli Araç Fiyatları Mayıs 2024

Ford’un engelli araç modelleri arasında Ford Fiesta, Ford Yeni Focus veya Journey Courier gibi farklı araç türleri bulunabilir. Engelli araç seçenekleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz, bir Ford bayisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ford engelli araç fiyatları konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve sorularınızı alt kısımda yer alan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 1
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 5
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Üniversite mezunu, evli ve bir çocuk babasıyım. Engellilik gündemi, engelli haberleri, engelli teknolojileri konularında araştırmalar yapmaktayım. Boş vakitlerimde engelli kişileri bilgilendirmek için yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili