Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engelli.com web sitesinde bulunan tüm materyaller (bilgiler, tasarımlar) diğer website ortamlarında kullanılmak üzere, yazılı izin alınmadan kullanılamaz.

Engelli.com websitesine (gönüllü üye, engelli üye) girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi gizli olduğunu kabul eder. Kişisel bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanır ve yetkili kişiler tarafından ulaşılır. Kişisel bilgileriniz; sizlere daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Engelli.com tüm kişisel bilgilerinizi gizli kabul eder, yasal olarak talep edilmesi durumunda; idari ya da adli davalar veya soruşturmalar için gerekli görülmedikçe üçüncü kişilere açıklamaz.

Diğer web siteleri Engelli.com web sitelerine link-bağlantı içerebilir. Engelli.com diğer web sitelerin gizlilik ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Diğer internet sitelerinde Engelli.com logosu görmeniz durumunda; kuralların o internet sitesinde geçerli olduğu anlamı taşımaz. Engelli.com logosunu kötü niyetli ve izinsiz kullanmak isteyen internet siteleri olabilir. Engelli.com sadece www.engelli.com üzerinden ulaşılan bir platformdur.

Site Kullanım şartları ve gizlilik politikamız belirli dönemlerde değişkenlik gösterebilir, lütfen web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu kısımları okumanızı rica ederiz. Gizlilik politikası ve Site Kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız.

Kurallarımız, politikamız gereği eklemeler, değiştirmeler, çıkarmalar ve iyileştirmeler hakkını gizli tutar. Lütfen değişlikler ile ilgili bilgileri izlemek için web sitemizi düzenli olarak ziyaret ediniz. Gerekli değişikliklerin yapılmasına istinaden; web sitemizi kullanmanız durumunda gizlilik politikamızı ve Site kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Engelli.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.