Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engelli.com 2020 yılı itibari ile kullanıma açılmıştır. Ülkemizde “engelli farkındalığı” nı  dile getirmek için kurulmuş sosyal sorumluluk projesidir. Engelli bireylerimize hizmet etmek kutsal görevimizdir.  Bu kutsal görev tamamen gönüllü üyeler ve hayırsever halkımızın destek ve yardımları ile gerçekleşir. Tüm çabalarımız engelli bireylerimizin hayat şartlarını iyileştirme, tedavilerini destekleme, bilgilendirme ve en önemlisi bir nebze gülümsemelerini sağlamaktır.

Engelli.com’a gönüllü üye olarak, engelli bireylere destek vermek isteyen herkese kapılarımız açıktır. Maddi ve manevi destek olmak isteyen herkes Engelli.com’a “Gönüllü Üye” olabilir. Engelli.com Gönüllüsü erkek-kadın, büyük-küçük emekli-çalışan, engelli bireylerimizin yaşamlarına destek olacak mutlaka bir şeyler vardır. Web sitemiz üzerinden “Gönüllü Üye Formunu” doldurmanız gereklidir. Gönüllü üyelik başvuruları 24 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Forma işlenen tüm bilgiler “Gönüllü Üye”  kaydı olarak saklanır. “Gönüllü Üye” kayıt bilgileri kullanılarak gönüllü üyelere sms, posta, e-mail iletişim araçları ile duyurular iletilir.