Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Engelli Haberler

Engelli haberler bölümünde güncel bilgiler ve haberler yer almaktadır. Bu kategoride engelli haberleri, videolar, resimler ve yazarların yazıları bulunmaktadır. Son dakika engelli haberleri ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

ÖTV Matrahı Değişti 2021

ÖTV Matrahı Değişti 2021

12 Ağustos 2021 Resmi Gazete 4373 sayılı Cumhurbaşkanı kararı ile motor silindir hacimleri, ÖTV matrahları yeniden düzenlendi.

Devamını oku
Google Chrome Yeni Erişilebilirlik Özelliği

Google Chrome Yeni Erişilebilirlik Özelliği

Chrome tarayıcı erişilebilirlik alt yazı özelliğini, aktif konuma getirildiği zaman izlenen video yada dinlenen şarkı üzerinde taşınabilir bir pencere içerisinde altyazı seçeneği görünmektedir.

Devamını oku