Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Biz Kimiz ?

Türkiye’nin en başarılı Sosyal Farkındalık Projelerinden biri olarak 2020 yılında yayın hayatına başlayan engelli.com en geniş bilgi paylaşımı ve sosyal farkındalık etkinlikleri ile engelli hedef kitlesine, engellilik konuları ile ilgili bilgiler veren interaktif hizmet portalıdır. 

Engelli.com Nedir

Engelli.com, ülkemizdeki engelli bireylere yönelik bilgilendirme platformu ve "engelli farkındalığı" nı dile getirmek için kurulmuş sosyal sorumluluk projesidir. 

Engelli.com dijital ortamda;

  • Engelli Kişilere
  • Öğrencilere
  • Akademisyenlere
  • Gönüllülere

ve herkese engelli sorunları, engelilik çalışmaları ve sosyal farkındalık etkinlikleri sunan bilgi sitesi özelliği taşımaktadır. Engelli.com sosyal sorumluluk projesi ilk adımını Bursa'da atmıştır. Proje kar amacı gütmeyen, tamamen engelli bireylerimizi bilgilendirmek, her türlü desteği sağlamaya yardımcı olmak ve engelli bireylerimizin sesini duyurmak amacıyla kurulmuştur.

Amacımız

  • Engelliler ile ilgili sosyal farkındalık oluşturulmasını sağlamak
  • Gönüllü üyelerimiz sayesinde manevi destekler sunmaktır.
  • Engelli bireylerimizin sıkıntılarını toplumumuza aktarmak ve bu nedenle toplumumuzu bilinçlendirmektir.
  • Engelli kişiler ile Kamu kuruluşları arasında köprü oluşturmak

Sosyal sorumluluk altında çıktığımız bu yolculuğumuza emin adımlar ilerlemek en büyük ilkemizdir.

Not : Engelli.com, hiç bir şekilde dernek, sendika ve stk vb. ile bir ilişiği bulunmamaktadır.

Hukuki Aykırılık Bildirimi

Engelli.com üzerinde yayınlanan tüm içerik, hukuka, yasaya, telif hakları ve kişilik haklarına saygılı bir yayın yapmayı amaç edinir. Engelli.com "UYAR" ve "KALDIR" prensibi ile işlem yapmaktadır. Tüm içeriklerimizde, şirketinize, telif haklarınıza, kişiliğinize, eserlerinize ve haklarınızın ihlal edildiğini düşünen hak sahipleri iletişim kurarak bizimle irtibat kurabilirler. Şikayet ve talepleriniz yöneticiler tarafından incelenerek, bir ihlal tespit ettiğinde gerekli içerik yayından kaldırılacaktır.

Sitemizde yer alan tüm içerikler bilgi mahiyetinde internet ortamındaki yorumlardan öğrenilebildiği kadarıyla hazırlanmakta olup, içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu bildiririz. Asıl bilgi kurum ve kuruluşların kendi internet sitelerinden alınabilir.

Künye / İletişim

Her türlü soru, bilgi talebi ve istek için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Künyeİletişim