Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Hayatını Engelli İki Kızına Adayan Bir Baba
Haberler

Hayatını Engelli İki Kızına Adayan Bir Baba

Amasya Suluova ilçesinde ikamet eden Ali CANDAN (68), 10 yıl önce 35 yıllık eşi tarafından terkedildi. İki kız çoçuğu sahibi olan Ali CANDAN kızlarına hem annelik hemde babalık ediyor.Amasya Suluova ilçesinde ikamet eden Ali CANDAN (68), 10 yıl önce 35 yıllık eşi tarafından terkedildi. İki kız çoçuğu sahibi olan Ali CANDAN kızlarına hem annelik hemde babalık ediyor.

Selin CANDAN ve doğuştan engele sahip olan Sevdanur CANDAN'a (38) canı gibi bakıyor. Vefakar baba, kızlarının tüm ihtiyaçlarını karşıladığını belirttiğini, eşinin evi terk etmesi sonucu, 10 yıldır hayat zorlukları ile mücadele ettiğini fakat yılmadan kızlarına karşı sevgisini ve şafkatini esirgemediğini belirtti.

Ali CANDAN "Hayatımı çocuklarıma adadım, Onlar herşeyim, canım ve komşularım her daim desteklerini eksik etmediğini ve devletimizin yanımızda olduğunu" belirtti.

Ayrıca yetkililere seslenen Ali CANDAN sel sonrası oturduğu evinin hasar almasından dolayı devlet büyüklerinden destek istedi.

Yorum Yapın

Puan Verin :