Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Kamuda Esnek Çalışma Genelgesi Yayınlandı
Haberler

Kamuda Esnek Çalışma Genelgesi Yayınlandı

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanan genelge ile kamu kurumları ve kuruluşları dönüşümlü ve uzaktan çalışma gibi esnek çalışma modelleri uygulanabilecektir.Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanan genelge ile kamu kurumları ve kuruluşları dönüşümlü ve uzaktan çalışma gibi esnek çalışma modelleri uygulanabilecektir.

Pandemi dönemi, Kovid-19 salgını nedeniyle yayılım hızının en aza indirilmesi ve salgının etkilerini azaltmak amacıyla mevcut faaliyetleri de aksatmamak ve çalıştırılma koşuluna bakılmaksızın kamu kurumları ve kuruluşlarında çalışanların dönüşümlü ve esnek çalışma modeli Cumhurbaşkanlığı genelgesi ile yayınlandı.

Engelli Rapor Süreleri ve İlaç Raporları Uzatıldı

Dönüşümlü çalışan kamu personelleri, fiilen göreve gelmedikleri günlerde idari izinli sayılacaktır. Esnek çalışan kamu personelleri ile görev yerinde çalışanlar kamu personelleri hizmetlerin yürütülmesi sorumluluğu gereği eşit olacaktır.

 

Esnek Çalışma Genelgesi

 

 

 

Yorum Yapın

Puan Verin :