Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Karabük Safranbolu SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

SGK Safranbolu ilçe Müdürlüğü Karabük ili Safranbolu ilçesinde vatandaşlarına hizmet vermektedir. Karabük ilinde yer alan Safranbolu SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için adres, mail, telefon ve faks ile iletişim kurulabilir. SGK Karabük Safranbolu iletişim bilgileri şunlardır:
Karabük Safranbolu SGK Nerede

Karabük Safranbolu SGK ilçe Müdürlüğü, Karabük şehri Safranbolu ilçesi Barış mahallesi Araphacı sokağı, Ermersa Konutlarında üzerinde bulunmaktadır. Karabük Safranbolu SGK ilçe Müdürlüklerine ulaşım şehir içinden pek çok ulaşım hattı kullanarak ziyaret sağlanmaktadır. Karabük Safranbolu SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Karabük Safranbolu SGK Adresi Nedir

Karabük Safranbolu SGK İlçe Müdürlüğü;  Karabük ili Safranbolu ilçesi Barış mahallesine bağlı Araphacı sokağında yer alır. Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Karabük Safranbolu ilçesinde yer alan açık adresi şu şekildedir.

Karabük Safranbolu SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : BARIŞ MAH. ARAPHACI SK. ERMERSA KONUTLARI SAFRANBOLU

Karabük Safranbolu SGK E-Posta Adresi Nedir

Karabük Safranbolu SGK İlçe Müdürlüğü, birçok SGK İlçe Müdürlüğünde olduğu gibi e-posta üzerinden iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.
Karabük Safranbolu SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Karabük Safranbolu SGK Telefon Numarası

Safranbolu SGK ilçe Müdürlüğü Karabük şehri, Barış mahallesi Ermersa Konutları üzerinde yer almaktadır. Karabük Safranbolu İlçe Müdürlüğü telefon ve faks bilgileri şu şekildedir;

Safranbolu SGK SGM Telefon Numarası : (370) 725 21 33-34
Safranbolu  SGK SGM Faks Numarası : (370) 725 11 51

Karabük Safranbolu SGK Çalışma Saatleri

SGK Karabük Safranbolu ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır.. Karabük Safranbolu İlçe Müdürlüğü mesai saatleri şu şekildedir;

SGK Karabük Safranbolu ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Karabük Safranbolu ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Karabük Safranbolu SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

Karabük Safranbolu SGK ilçe müdürlüğü  devlet kurumu olmasından dolayı Karabük ilinde ikamet eden vatandaşlarına hafta sonu hizmet vermemektedir.

Yorum Yapın

Puan Verin :