1. Anasayfa
 2. SGK

Safranbolu SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Karabük ilinde yer alan Safranbolu SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için adres, mail, telefon ve faks ile iletişim kurulabilir.


0

SGK Safranbolu ilçe Müdürlüğü Karabük ili Safranbolu ilçesinde vatandaşlarına hizmet vermektedir. Karabük ilinde yer alan Safranbolu SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için adres, mail, telefon ve faks ile iletişim kurulabilir. SGK Karabük Safranbolu iletişim bilgileri şunlardır:

Karabük Safranbolu SGK Nerede

Karabük Safranbolu SGK ilçe Müdürlüğü, Karabük şehri Safranbolu ilçesi Barış mahallesi Araphacı sokağı, Ermersa Konutlarında üzerinde bulunmaktadır. Karabük Safranbolu SGK ilçe Müdürlüklerine ulaşım şehir içinden pek çok ulaşım hattı kullanarak ziyaret sağlanmaktadır. Karabük Safranbolu SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Karabük Safranbolu SGK Adresi Nedir

Karabük Safranbolu SGK İlçe Müdürlüğü;  Karabük ili Safranbolu ilçesi Barış mahallesine bağlı Araphacı sokağında yer alır. Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Karabük Safranbolu ilçesinde yer alan açık adresi şu şekildedir.

Karabük Safranbolu SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : BARIŞ MAH. ARAPHACI SK. ERMERSA KONUTLARI SAFRANBOLU

Karabük Safranbolu SGK E-Posta Adresi Nedir

Karabük Safranbolu SGK İlçe Müdürlüğü, birçok SGK İlçe Müdürlüğünde olduğu gibi e-posta üzerinden iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.
Karabük Safranbolu SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : safranbolusgm@sgk.gov.tr

Karabük Safranbolu SGK Telefon Numarası

Safranbolu SGK ilçe Müdürlüğü Karabük şehri, Barış mahallesi Ermersa Konutları üzerinde yer almaktadır. Karabük Safranbolu İlçe Müdürlüğü telefon ve faks bilgileri şu şekildedir;

Safranbolu SGK SGM Telefon Numarası : (370) 725 21 33-34
Safranbolu  SGK SGM Faks Numarası : (370) 725 11 51

Karabük Safranbolu SGK Çalışma Saatleri

SGK Karabük Safranbolu ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır.. Karabük Safranbolu İlçe Müdürlüğü mesai saatleri şu şekildedir;

SGK Karabük Safranbolu ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Karabük Safranbolu ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Karabük Safranbolu SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

Karabük Safranbolu SGK ilçe müdürlüğü  devlet kurumu olmasından dolayı Karabük ilinde ikamet eden vatandaşlarına hafta sonu hizmet vermemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili