1. Anasayfa
 2. Erişilebilirlik

Revolve Air Katlanabilir Tekerlekli Sandalye

Elektronik tekerlekli sandalyeler, engelli insanların hayatlarını bazı önemli şekillerde değiştirdi. Ama onların içinde dolaşmak ve kesinlikle seyahat etmek hiç de basit veya kullanışlı değil. İtalyan tasarımcı ve geliştirici Andrea Mocellin, Revolve Air adlı katlanır tekerlekli yeni bir tekerlekli sandalye tasarladı.


0

İtalyan tasarımcı ve mucit Andrea Mocellin , Revolve Air adlı yeni tekerlekli sandalyesiyle buna bir çözüm buldu. Bir bagaj boyutuna kadar katlanabilen birkaç tekerlekli sandalye modeli varken, tekerlekli sandalyeyi %60 daha fazla yerden tasarruf sağlayan katlanabilir tekerlekli hiçbir model yoktur. Revolve Air tekerlekli sandalye, 24 inçlik tekerlekleri tamamen katlayarak kompakt bir boyuta kadar küçültülebilir bir tasarıma sahiptir.

Revolve Air, katlanabilir teknolojiyi fiziksel engelli kişilere sunarak mobil erişilebilirlik ortamını kesinlikle değiştirmeyi vaat ediyor. Revolve, katlanabilir araçların bugünü ve geleceği için yeni sınırlar açacak ilk modüler tekerlek olma hedefiyle icat edildi ve tasarlandı.

Revolve Air nasıl çalışır?

Revolve, katlandığında (665 mm’den 260 mm’ye kadar) %60’a kadar daha az yer kaplar ve her koşulda kullanılabilir. Katlandığında, kullanıcı onu evde, bir arabada, bagajda, bir uçağın baş üstü bagaj bölmesinde, hatta bir sırt çantasında kolayca saklayabilir! Çoğu bisiklet ve tekerlekli sandalye tasarımının yanı sıra büyük bisiklet tekerlekleri kullanan her türlü ulaşım şekliyle uyumludur.

Revolver Tekerlekli Sandalye
Revolver Tekerlekli Sandalye

Basit bir hareketle tekerleği açıp kapatarak her kullanıcı için pratik ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Taşınabilirliği, açıldığında tekerleği kilitleyen ve kilidini açan, tekerleğe ikinci bir yaşam vermektedir.Önerilen İçerik

Hemen Tekerlekli Sandalye Çeşitleri Ve Fiyatları bağlantısını ziyaret et daha detaylı bilgi sahibi ol..

Altıgen yapı, açık veya kapalıyken sağlam ve ikonik bir tasarım sağlar. Havasız lastik, kompakt ve modüler bir yapı sağlar. Her segment, evrensel büyük tekerlek verimliliğini garanti eden ortak bir tekerlekle aynı akışkanlığı garanti etmek için bir araya gelir.

En verimli ve doğru katlama mekanizmasını elde etmek için yüzlerce 3D model ve prototip geliştirdi. Görev, şimdiye kadarki en kompakt tekerleği inşa etmekti ve robotik, evrensel mafsallar ve Omni tekerlekten ilham aldılar.

Direksiyondan en küçük ayrıntılara kadar kişisel ulaşımı yeniden düşünme vizyonu. Misyon, katlanabilir aracı kullanımı kolay, seyahate uygun ve günümüzün taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmış hale getirildi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Muhammedali Aslan 1995 yılında Eskişehirde doğdu. Bilişim Teknolojileri alanındaki teknik lise eğitiminin ardından Bilgisayar Programcılığı bölümünü tamamladı. Muhammedali Aslan, fiziksel engelli ve erişilebilirlik konularında araştırmacı ve kitap yazarıdır. Müsait zamanlarını okuyarak, yazarak, dinleyerek, seyrederek ve doğayı keşfederek geçirmektedir.

Yazarın Profili