Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Kırıkkale Keskin SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Kırıkkale ili içerisinde yer alan Keskin SGK ilçe Müdürlüğü vatandaşlarına hafta içi hizmet vermektedir. Keskin SGK SGM ilçe müdürlüğüne ulaşım şehir içerisinden ulaşım oldukça kolaydır. Bu yazımızda Keskin SGK Müdürlüğü iletişim numaraları, açık adresi ve e-posta bilgilerine yer vereceğiz.
Kırıkkale Keskin SGK Nerede

Kırıkkale Keskin SGK SGM ilçe Müdürlüğü, Kırıkkale il sınırı Keskin ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde yer alır. Kırıkkale Keskin SGK ilçe Müdürlüğüne, ilçe içerisinden toplu taşıma hatları ile ulaşım odlukça kolaydır. Kırıkkale Keskin SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Kırıkkale Keskin SGK Adresi Nedir

Keskin SGK İlçe Müdürlüğü; Kırıkkale ili Keskin ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde yer almaktadır. SGK’nın Kırıkkale ilinde Keskin ilçesinde yer alan SGK Müdürlüğü açık adresi şu şekildedir.
Kırıkkale Keskin SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : Atatürk Bulvarı No: 7 Keskin - KIRIKKALE

Kırıkkale Keskin SGK E-Posta Adresi Nedir

Kırıkkale Keskin SGK SGM İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak ve her türlü SGK ile ilgili hizmetler hakkında bilgi almak için iletişim e-posta adres kullanmaktadır.
Kırıkkale Keskin SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Kırıkkale Keskin SGK Telefon Numarası

Kırıkkale şehrine bağlı Keskin SGK ilçe Müdürlüğü Kırıkkale şehri, Atatürk Bulvarı No:7 adresinde yer alır. Kırıkkale Keskin SGK İlçe Müdürlüğü irtibat bilgileri alt kısımda yer almaktadır.

Keskin SGK SGM Telefon Numarası : (318) 515 25 04
Keskin  SGK SGM Faks Numarası : (318) 515 25 11

Kırıkkale Keskin SGK Çalışma Saatleri

Keskin halkı tarafından araştırılan, SGK Kırıkkale Keskin ilçe müdürlüğünün çalışma saatleri şu şekildedir;

SGK Kırıkkale Keskin ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Kırıkkale Keskin ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Kırıkkale Keskin SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

Kırıkkale Keskin SGK ilçe müdürlüğü, hafta sonu çalışmamaktadır. Devlet kurumları hafta sonu hizmet vermemesinden dolayı ilçe müdürlüğü hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Yorum Yapın

Puan Verin :