Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

MEB'den EKPSS'ye Hazırlananlara Mobil Uygulama
Haberler

MEB'den EKPSS'ye Hazırlananlara Mobil Uygulama

Milli Eğitim Bakanlığı, özel eğitim öğrenci ve mezunlarının EKPSS hazırlıklarına destek sağlayacak mobil uygulama geliştirdi.Milli Eğitim Bakanlığı, özel eğitim öğrenci ve mezunlarının EKPSS hazırlıklarına destek sağlayacak mobil uygulama geliştirdi.

Mobil uygulama, öğrencilerin kolayca sınava hazırlanması için tasarlandı. EKPSS mobil uygulaması kaynak sıkıntısı yaşayan özel eğitim öğrencileri ve mezunları için geliştirildi. 

EKPSS Mobil Uygulaması

Ekpss mobil uygulaması içeriğinde soru çözüm videoları, ders anlatımları, EKPSS hazırlık sürecine yönelik pek çok interaktif özelliklerin bulunduğu bir uygulamadır.

Ayrıca adayların çözemedikleri soruları, ekran fotoğrafı çekerek MEB uzmanlarına gönderebilmektedir. EKPSS mobil uygulaması özellikle ders konuları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Basit arayüze sahip, matematik, türkçe, tarih, çoğrafya, vatandaşlık gibi güncel ders konularını içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca uygulama görme engelli kişiler için "sesletim" yapılan metin formatı şeklinde hazırlanarak, terimsel ifadelerinde seslendirildiği mp3 formatında uygulamanın içerisinde yer almaktadır.

EKPSS Mobil Uygulama Nasıl İndirilir

EKPSS Mobil uygulama hem android hem de IOS uyumlu çalışmaktadır. Uygulamayı indirmek için lütfen alt kısımdaki linkleri tıklayınız.

Yorum Yapın

Puan Verin :