Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Osmaniye Düziçi SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu Osmaniye il müdürlüğüne bağlı Düziçi ilçe müdürlüğü vatadanşlarına hizmet vermektedir. Osmaniye ilinde bulunan, Düziçi  ilçe müdürlüğüne ulaşım oldukça kolaydır. SGK Osmaniye Düziçi SGK ilçe Müdürlüğü iletişim bilgileri şunlardır:
Osmaniye Düziçi SGK Nerede

SGK Osmaniye Düziçi ilçe Müdürlüğü, Osmaniye ili Düziçi ilçesi Hürriyet mahallesi üzerinde yer alır. Osmaniye Düziçi SGK ilçe Müdürlüğüne, ulaşım toplu taşıma araçları ile kolayca ziyaret edilebilir. Osmaniye Düziçi SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Osmaniye Düziçi SGK Adresi Nedir

SGK Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü;  Osmaniye ili Düziçi ilçesi Hürriyet mahallesinde bulunmaktadır. SGK’nın Osmaniye Düziçi ilçesinde yer alan müdürlüğün açık adresi şu şekildedir.

Osmaniye Düziçi SGK adresi şu şekildedir;

Adres : HÜRRİYET MH. REFİK CESUR BULV. NO:413-1 DÜZİÇİ/OSMANİYE

Osmaniye Düziçi SGK E-Posta Adresi Nedir

SGK Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. Düziçi SGK İlçe Müdürlüğü elektronik posta sayesinde kolayca iletişim kurabilir, mail atarak sorununuzu iletebilirsiniz.
SGK Osmaniye Düziçi SGM ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Osmaniye Düziçi SGK Telefon Numarası

SGK Düziçi ilçe Müdürlüğü Osmaniye şehri, Hürriyet mahallesi Refik Cesur Bulvarında yer almaktadır. Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü telefon numarası ve faks şu şekildedir;

Düziçi SGK SGM Telefon Numarası : (328) 876 22 48
Düziçi  SGK SGM Faks Numarası : (328) 876 22 49

Osmaniye Düziçi SGK Çalışma Saatleri

Osmaniye halkı tarafından, SGK Osmaniye Düziçi  ilçe müdürlüğünün açılış ve kapanış saatleri araştırılmaktadır.. Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü mesai ve mola saatleri şu şekildedir;

SGK Osmaniye Düziçi ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Osmaniye Düziçi ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Osmaniye Düziçi SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

SGK Osmaniye Düziçi ilçe müdürlüğü kamu hizmeti sunması ve devlet kurumu olması sebebiyle Osmaniye ilinde vatandaşlarına hafta sonu günleri hizmet vermemektedir.

Yorum Yapın

Puan Verin :