1. Anasayfa
 2. SGK

Düziçi SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Osmaniye  Düziçi  SGM SGK ilçe müdürlüğü iletişim bilgileri, telefon numarası, faks ve Düziçi  SGK iletişim adresi yazımızın devamında.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Sosyal Güvenlik Kurumu Osmaniye il müdürlüğüne bağlı Düziçi ilçe müdürlüğü vatadanşlarına hizmet vermektedir. Osmaniye ilinde bulunan, Düziçi  ilçe müdürlüğüne ulaşım oldukça kolaydır. SGK Osmaniye Düziçi SGK ilçe Müdürlüğü iletişim bilgileri şunlardır:

Osmaniye Düziçi SGK Nerede?

SGK Osmaniye Düziçi ilçe Müdürlüğü, Osmaniye ili Düziçi ilçesi Hürriyet mahallesi üzerinde yer alır. Osmaniye Düziçi SGK ilçe Müdürlüğüne, ulaşım toplu taşıma araçları ile kolayca ziyaret edilebilir. Osmaniye Düziçi SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Osmaniye Düziçi SGK Adresi Nedir?

SGK Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü;  Osmaniye ili Düziçi ilçesi Hürriyet mahallesinde bulunmaktadır. SGK’nın Osmaniye Düziçi ilçesinde yer alan müdürlüğün açık adresi şu şekildedir.

Osmaniye Düziçi SGK adresi şu şekildedir;

Adres : HÜRRİYET MH. REFİK CESUR BULV. NO:413-1 DÜZİÇİ/OSMANİYE

Osmaniye Düziçi SGK E-Posta Adresi Nedir?

SGK Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. Düziçi SGK İlçe Müdürlüğü elektronik posta sayesinde kolayca iletişim kurabilir, mail atarak sorununuzu iletebilirsiniz.
SGK Osmaniye Düziçi SGM ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Osmaniye Düziçi SGK Telefon Numarası

SGK Düziçi ilçe Müdürlüğü Osmaniye şehri, Hürriyet mahallesi Refik Cesur Bulvarında yer almaktadır. Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü telefon numarası ve faks şu şekildedir;

Düziçi SGK SGM Telefon Numarası : (328) 876 22 48
Düziçi  SGK SGM Faks Numarası : (328) 876 22 49

Osmaniye Düziçi SGK Çalışma Saatleri

Osmaniye halkı tarafından, SGK Osmaniye Düziçi  ilçe müdürlüğünün açılış ve kapanış saatleri araştırılmaktadır.. Osmaniye Düziçi İlçe Müdürlüğü mesai ve mola saatleri şu şekildedir;

SGK Osmaniye Düziçi ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Osmaniye Düziçi ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Osmaniye Düziçi SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

SGK Osmaniye Düziçi ilçe müdürlüğü kamu hizmeti sunması ve devlet kurumu olması sebebiyle Osmaniye ilinde vatandaşlarına hafta sonu günleri hizmet vermemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili