Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Osmaniye Kadirli SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Osmaniye ilinde yer alan Kadirli SGK-SGM ilçe müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Osmaniye iline bağlı, Kadirli ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için açık adres, mail adresi, telefon ve faks bilgileri yer almaktadır.
Osmaniye Kadirli SGK Nerede

SGK Osmaniye Kadirli ilçe Müdürlüğü, Osmaniye şehri Kadirli ilçesi Şehit Kansu Küçükateş mahallesi 1846. Sk üzerinde yer alır. Osmaniye Kadirli SGK ilçe Müdürlüğüne ziyaret etmek için birçok ulaşım hattı kullanılabilir. Osmaniye Kadirli SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Osmaniye Kadirli SGK Adresi Nedir

SGK Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü; Osmaniye ili Kadirli ilçesi Şehit Kansu Küçükateş mahallesi 1846. sokağında yer almaktadır.SGK’nın Osmaniye Kadirli ilçesinde bulunan SGK ilçe Müdürlüğü açık adresi şu şekildedir.

Osmaniye Kadirli SGK adresi şu şekildedir;

Adres : Şehit Kansu Küçükateş Mah. 1846.Sokak No: 2/A Kadirli /OSMANİYE

Osmaniye Kadirli SGK E-Posta Adresi Nedir

Sosyal Güvenlik Kurumu Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü iletişim kurmanın yollarından bir tanesi de e-posta ile iletişim kurmaktır. Kadirli SGK İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak ve sorunuzu, şikayetinizi belirtmek için alt kısımda yer alan e-posta adresini kullanabilirsiniz.

SGK Osmaniye Kadirli SGM ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Osmaniye Kadirli SGK Telefon Numarası

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) SGM Kadirli ilçe Müdürlüğü Osmaniye şehri,Şehit Kansu Küçükateş Mh. yer alır.. Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü SGK-SGM iletişim telefon numarası ve faks şu şekildedir;

Kadirli SGK SGM Telefon Numarası : (328) 717 08 22
Kadirli SGK SGM Faks Numarası : (328) 717 12 34

Osmaniye Kadirli SGK Çalışma Saatleri

Osmaniye vatandaşları tarafından, SGM SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüklerinin çalışma saatleri araştırılıyor. Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü açılış ve kapanış saatleri şu şekildedir;

SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüğü çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00
SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüğü mola saatleri : 12:00-13:00

Osmaniye Kadirli SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüğü devlet kurumu olmasından dolayı Osmaniye ilinde vatandaşlarına hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri hizmet sunmamaktadır.

Yorum Yapın

Puan Verin :