1. Anasayfa
 2. SGK

Kadirli SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Osmaniye iline bağlı, Kadirli ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için açık adres, mail adresi, telefon ve faks bilgileri yer almaktadır.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Osmaniye ilinde yer alan Kadirli SGK-SGM ilçe müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Osmaniye iline bağlı, Kadirli ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için açık adres, mail adresi, telefon ve faks bilgileri yer almaktadır.

Osmaniye Kadirli SGK Nerede?

SGK Osmaniye Kadirli ilçe Müdürlüğü, Osmaniye şehri Kadirli ilçesi Şehit Kansu Küçükateş mahallesi 1846. Sk üzerinde yer alır. Osmaniye Kadirli SGK ilçe Müdürlüğüne ziyaret etmek için birçok ulaşım hattı kullanılabilir. Osmaniye Kadirli SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Osmaniye Kadirli SGK Adresi Nedir?

SGK Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü; Osmaniye ili Kadirli ilçesi Şehit Kansu Küçükateş mahallesi 1846. sokağında yer almaktadır.SGK’nın Osmaniye Kadirli ilçesinde bulunan SGK ilçe Müdürlüğü açık adresi şu şekildedir.

Osmaniye Kadirli SGK adresi şu şekildedir;

Adres : Şehit Kansu Küçükateş Mah. 1846.Sokak No: 2/A Kadirli /OSMANİYE

Osmaniye Kadirli SGK E-Posta Adresi Nedir?

Sosyal Güvenlik Kurumu Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü iletişim kurmanın yollarından bir tanesi de e-posta ile iletişim kurmaktır. Kadirli SGK İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak ve sorunuzu, şikayetinizi belirtmek için alt kısımda yer alan e-posta adresini kullanabilirsiniz.

SGK Osmaniye Kadirli SGM ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : kadirlisgm@sgk.gov.tr

Osmaniye Kadirli SGK Telefon Numarası

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) SGM Kadirli ilçe Müdürlüğü Osmaniye şehri,Şehit Kansu Küçükateş Mh. yer alır.. Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü SGK-SGM iletişim telefon numarası ve faks şu şekildedir;

Kadirli SGK SGM Telefon Numarası : (328) 717 08 22
Kadirli SGK SGM Faks Numarası : (328) 717 12 34

Osmaniye Kadirli SGK Çalışma Saatleri

Osmaniye vatandaşları tarafından, SGM SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüklerinin çalışma saatleri araştırılıyor. Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü açılış ve kapanış saatleri şu şekildedir;

SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüğü çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00
SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüğü mola saatleri : 12:00-13:00

Osmaniye Kadirli SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

SGK Osmaniye Kadirli ilçe müdürlüğü devlet kurumu olmasından dolayı Osmaniye ilinde vatandaşlarına hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri hizmet sunmamaktadır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili