1. Anasayfa
 2. SGK

Cizre SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Şırnak Cizre SGM SGK ilçe müdürlüğü iletişim bilgileri, telefon numarası, faks ve Cizre  SGK iletişim adresi yazımızın devamında.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Sosyal Güvenlik Kurumu, Şırnak / Cizre ilçe müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Şırnak iline bağlı,  Cizre ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlayabilmek için, açık adres, telefon ya da faks numaraları kullanılabilir. SGK Şırnak Cizre iletişim bilgileri şunlardır:

Şırnak Cizre SGK Nerede?

SGK Şırnak Cizre ilçe Müdürlüğü, Şırnak şehri Cizre ilçesinde bulunan Şah mahallesi üzerinde yer almaktadır. Şırnak Cizre SGK ilçe Müdürlüğüne, şehir içinden pek çok ulaşım hattı kullanarak gitmek mümkündür. Şırnak Cizre SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Şırnak Cizre SGK Adresi Nedir?

SGK Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü; Şırnak ili Cizre ilçesi Şah mahallesi üzerinde bulunmaktadır. SGK’nın Şırnak Cizre ilçesinde yer alan açık adresi şu şekildedir.

Şırnak Cizre SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : ŞAH MAH. ORHAN DOĞAN CAD. KAYMAKAMLIK BİNASI, KAT:3 No: 33-34-35 Cizre/ŞIRNAK

Şırnak Cizre SGK E-Posta Adresi Nedir?

SGK Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü, birçok SGK İlçe Müdürlüğünde olduğu gibi iletişim kurmak için mail adresi üzerinden hizmet vermektedir.
SGK Şırnak Cizre SGM ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Şırnak Cizre SGK Telefon Numarası

SGK Cizre ilçe Müdürlüğü Şırnak şehri, Şah mahallesi üzerinde yer alır. Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü telefon numarası ve faks şu şekildedir;

Cizre SGK SGM Telefon Numarası : 0(486) 6166800
Cizre  SGK SGM Faks Numarası : 0(486) 6166816

Şırnak Cizre SGK Çalışma Saatleri

Ziyaretçiler tarafından, SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri araştırılıyor. Şırnak Cizre İlçe Müdürlüğü mesai saatleri şu şekildedir;

SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Şırnak Cizre SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

SGK Şırnak Cizre ilçe müdürlüğü  devlet dairesi olması nedeniyle Şırnak ilinde vatandaşlarına hafta sonu “Cumartesi/Pazar” günleri hizmet vermemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 1
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili