1. Anasayfa
 2. SGK

İdil SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Şırnak iline bağlı, İdil SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Açık adres, telefon numarası ve e-posta üzerinden iletişim kurabilirsiniz.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Şırnak İdil SGK ilçe müdürlüğü ile vatandaşlarına SGK hizmetleri vermektedir. Şırnak iline bağlı, İdil ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Açık adres, telefon numarası ve e-posta üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Şırnak İdil SGK iletişim bilgileri şunlardır:

Şırnak İdil SGK Nerede?

Şırnak İdil SGK ilçe Müdürlüğü, Şırnak şehri İdil ilçesinde bulunan Atakent mahallesine bağlı Kuvaimilliye Caddesi No:8 üzerinde bulunmaktadır. Şırnak İdil SGK ilçe Müdürlüğüne, şehir içinden ulaşım sağlamak için toplu ulaşım araçları kullanılabilir. Şırnak İdil SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Şırnak İdil SGK Adresi Nedir?

Şırnak İdil SGK İlçe Müdürlüğü; Şırnak ili İdil ilçesi Atakent mahallesi Kuvaimilliye caddesi üzerinde yer alır. SGK’nın Şırnak İdil ilçesinde bulunan ilçe müdürlüğünün adresi şu şekildedir.

Şırnak İdil SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : ATAKENT MAHALLESİ KUVAİMİLLİYE CAD. NO:8 İDİL/ŞIRNAK

Şırnak İdil SGK E-Posta Adresi Nedir?

Şırnak İdil SGK İlçe Müdürlüğü, diğer SGK İlçe Müdürlüklerinde sunulan hizmetler gibi iletişim kurmak için e-posta adresi üzerinden hizmet sunmaktadır.
Şırnak İdil SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : idilsgm@sgk.gov.tr

Şırnak İdil SGK Telefon Numarası

SGK İdil ilçe Müdürlüğü Şırnak şehri, Atakent mahallesi üzerinde bulunur.. Şırnak İdil İlçe Müdürlüğü iletişim bilgileri (telefon,faks) şu şekildedir;

İdil SGK SGM Telefon Numarası : 486 518 29 28
İdil  SGK SGM Faks Numarası : 486 518 29 20

Şırnak İdil SGK Çalışma Saatleri

Şırnak İdil SGK ilçe müdürlüklerinin mesai saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. Şırnak İdil İlçe Müdürlüğü çalışma saatleri şu şekildedir;

SGK Şırnak İdil ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Şırnak İdil ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Şırnak İdil SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Şırnak İdil SGK ilçe müdürlüğü hafta sonları hizmet vermemektedir. Bunun sebebi ise devlet kurumlarının hafta sonu çalışmamasından dolayıdır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili