Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Şırnak Silopi SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Şırnak İl Müdürlüğüne Bağlı Silopi SGK ilçe müdürlüğü ile vatandaşlarına hizmet vermektedir. Şırnak ili, Silopi SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için adres, telefon, faks ve eposta iletişim araçları kullanılır. Şırnak Silopi SGK iletişim bilgileri şunlardır:
Şırnak Silopi SGK Nerede

Şırnak Silopi SGK ilçe Müdürlüğü, Şırnak şehri Silopi ilçesi Yeşiltepe mahallesi Sanal Sk. üzerindedir. Şırnak Silopi SGK ilçe Müdürlüğüne, il içerisinde yer alan pek çok ulaşım hattı kullanılarak gidilmektedir.. Şırnak Silopi SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Şırnak Silopi SGK Adresi Nedir

Şırnak Silopi SGK İlçe Müdürlüğü; Şırnak ili Silopi ilçesi Yeşiltepe mahallesi Sanak Sokağı üzerinde yer almaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumuna Bağlı SGK Şırnak Silopi ilçesinde SGK ilçe müdürlüğü açık adresi alt kısımda yer almaktadır;

Şırnak Silopi SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : Yeşiltepe Mah. Sanal Sok. No:15 Silopi/ŞIRNAK

Şırnak Silopi SGK E-Posta Adresi Nedir

Şırnak Silopi SGK İlçe Müdürlüğü, diğer devlet kurumlarında olduğu gibi iletişim kurmak oldukça kolaydır, İlçe Müdürlüğü mail adresi üzerinden hizmet sunmaktadır.
Şırnak Silopi SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Şırnak Silopi SGK Telefon Numarası

SGK Silopi ilçe Müdürlüğü Şırnak şehri, Yeşiltepe mahallesi Sanal Sk. üzerinde bulunmaktadır. Şırnak Silopi SGK İlçe Müdürlüğü iletişim numaraları alt kısımda yer almaktadır;

Silopi SGK SGM Telefon Numarası : (486) 518 20 12
Silopi  SGK SGM Faks Numarası : (486) 518 20 13

Şırnak Silopi SGK Çalışma Saatleri

Şırnak Silopi SGK ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış vakitleri ziyaretçiler tarafından merak edilmektedir. Şırnak Silopi SGK İlçe Müdürlüğü çalışma saatleri şu şekildedir;

SGK Şırnak Silopi ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Şırnak Silopi ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Şırnak Silopi SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

SGK Şırnak Silopi ilçe müdürlüğü  devlet kurumu olması ve devlet kurumlarının hafta sonu çalışmaması sebebiyle Şırnak ilinde vatandaşlarına hafta sonu hizmet vermemektedir.

Yorum Yapın

Puan Verin :