Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Turkcell Sosyal Destek Kampanyası

Turkcell Sosyal Destek Kampanyası kapsamında engelli kişilere yönelik, iletişim alanında destek olmaktadır. Turkcell’in yapmış olduğu ‘’Sosyal Destek Kampanyası’’ ile engelli kişilerin hayatına dokunmak, engellilere destek olmaya çalışmaktadır. Tüm engelli kişiler Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilir.
Turkcell Engelli Tarifeleri 2021

Turkcell sosyal destek kampanyasında engelli, gazi, şehit ve eş çocukları faturasız tekliflerde %25 oranında (sms, dakika, internet), faturalı tekliflerde %25 indirim sunulur. Turkcell engelli iletişim avantajlarını incelemek gerekirsek;

  • Hizmet Paketlerinden Yararlanma (Sınırsız)
  • Paket aşım ücretlerin %25 ek indirim
  • %25 indirim yurtiçi ve yurtdışında geçerli olması

Turkcell Engelli Tarifelerinden Kimler Yararlanır

Sosyal destek kampanyasından, yüzde 40 ve üstü iş gücü kaybı olan tüm engelli müşteriler, vazife malulleri, gaziler ve de vefat eden gazilerin gazilik ünvanı taşıyan eşleri yararlanabilir.

Sosyal Destek Kampanyasına Nasıl Katılabilirim

Gerekli belge ve engelli sağlık kurulu raporunu Turkcell İletişim merkezlerine teslim etmeniz ya da Turkcell Evde Hizmet kapsamında ilgililere teslim ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Sosyal Destek Kampanya İptali

Turkcell Engelli iletişim kampanyasından yararlanmaya başladıktan 30 gün sonrası, Turkcell Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak ya da Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek talebinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell Engelli Cihaz Kampanyaları Nelerdir

Engelliler için sunulan iletişim indirimi dışında ne yazık ki turkcell engelli cihaz kampanyası bulunmamaktadır. Engelli kişilerin sahip olduğu %25 ek indirim malesef cihaz alımlarında geçerli değildir.

Turkcell Sosyal Destek Kampanya Şartları

Sosyal Destek Kampanyasına katılmak için kimlik kartı, engelli kimlik kartı ya da yüzde 40 iş gücü kaybını gösteren hastane raporu belgesi ile beraber en yakın Turkcell mağazasına giderek, belgenizin fotokopisinin alınması gereklidir.

Türkcell sosyal destek kampanya detaylarını incelemek için "Sosyal Destek Kampanyası" adresini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Engelli Tarifelerine Nasıl Geçilir

%40 ve üzeri engelli oranı bulunan kişilerin yararlandığı, Turkcell Sosyal Destek Kampanyası kapsamına geçiş işlemi için iki yöntem yer alır.

  • Turkcell Magazalarını ziyaret etmek
  • "0532 532 00 00" ya da "532" hatlarını arayarak Müşteri Temsilci ile iletişime geçmek

İki yöntemden birini kullanarak Turkcell Engelli Tarifeleri'ne geçiş yapabilir ancak engelli olduğunuz gösteren belge ve diğer istenilen evrakları başvuru işlemi öncesi hazır etmeniz gereklidir.

Yorum Yapın

Puan Verin :