Esmer Burak - İstanbul - %73 bipolar ruhsal ve duygusal engelliyim maddi destek ihtiyacım varİrfan Önal - İstanbul - %42 engelli bir kişiyim, iş arıyorum ihtiyacım var.Mustafa, Kakender - İstanbul - %77 ağır engelli bir bireyim, ayni yada nakdi yardıma ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum.Zehra kaya - Adana - Yüzde 48 engelliyim bebeğim doğacak 1 ay sonra bebeğim için her türlü yardıma ihtiyacım vardır lütfen yardımcı olunSerhat Can Bozdağ - Şanlıurfa - %59 engelliyim yürümekte zorlaniyorum yürürken aksiyorum bir elektrikli motorlu bisiklet istiyorum.

Biz Olmadan, Bizim için Asla!

Yalova Altınova SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Yalova / Altınova SGK ilçe müdürlüğü vatandaşlarına SGK ile ilgili hizmet vermektedir. Yalova ili,  Altınova SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için telefon, adres, faks, e-posta gibi iletişim kanalları kullanılabilir. Yalova Altınova SGK iletişim bilgileri şunlardır:
Yalova Altınova SGK Nerede

Yalova Altınova SGK ilçe Müdürlüğü, Yalova şehri Altınova ilçesinde bulunan Hürriyet mahallesi Bağlarbaşı Caddesi 14. sokak adresinde yer alır. Yalova Altınova SGK ilçe Müdürlüğüne, şehir içerisinden pek çok ulaşım kanalı bulunmakta ve kolayca gitmek mümkündür. Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüğüne nasıl gidilir?

Yalova Altınova SGK Adresi Nedir

SGK Yalova Altınova İlçe Müdürlüğü;  Yalova ili Altınova ilçesi Hürriyet mahallesi Bağlarbaşı Caddesi 14. sokak üzerinde bulunur. SGK’nın Yalova Altınova ilçe müdürlüğü açık adresi şu şekildedir.

Yalova Altınova SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : HÜRRİYET MAHALLESİ BAĞLARBAŞI CD. 14. SOKAK NO:2 ALTINOVA \ YALOVA

Yalova Altınova SGK E-Posta Adresi Nedir

Yalova Altınova SGK İlçe Müdürlüğü, diğer SGK İlçe Müdürlüğünde olduğu gibi e-posta kanalı ile iletişim kurmak için mail adresi bulunmaktadır.
Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : [email protected]

Yalova Altınova SGK Telefon Numarası

Altınova SGK ilçe Müdürlüğü Yalova şehri, Hürriyet mahallesi üzerindedir. Yalova Altınova SGK İlçe Müdürlüğü iletişim bilgileri şu şekildedir;

Altınova SGK SGM Telefon Numarası : (226) 461 32 56-461 43 56-461 22 67
Altınova  SGK SGM Faks Numarası : (226) 461 22 67

Yalova Altınova SGK Çalışma Saatleri

Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Yalova Altınova İlçe Müdürlüğü mesai saatleri alt kısımda yer almaktadır.

SGK Yalova Altınova ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Yalova Altınova ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Yalova Altınova SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu

Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüğü  devlet dairesi olduğundan, Yalova ilinde vatandaşlarına hafta sonu “Cumartesi - Pazar” günleri hizmet vermez.

Yorum Yapın

Puan Verin :