1. Anasayfa
 2. SGK

Altınova SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Sosyal Güvenlik Kurumu, Yalova ili,  Altınova SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için telefon, adres, faks, e-posta gibi iletişim kanalları kullanılabilir.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Altınova SGK ilçe müdürlüğü vatandaşlarına SGK ile ilgili hizmet vermektedir. Yalova ili,  Altınova SGK ilçe müdürlüğüne ulaşım sağlamak için telefon, adres, faks, e-posta gibi iletişim kanalları kullanılabilir. Yalova Altınova SGK iletişim bilgileri şunlardır:

Yalova Altınova SGK Nerede?

Yalova Altınova SGK ilçe Müdürlüğü, Yalova şehri Altınova ilçesinde bulunan Hürriyet mahallesi Bağlarbaşı Caddesi 14. sokak adresinde yer alır. Yalova Altınova SGK ilçe Müdürlüğüne, şehir içerisinden pek çok ulaşım kanalı bulunmakta ve kolayca gitmek mümkündür. Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüğüne nasıl gidilir?

Yalova Altınova SGK Adresi Nedir?

SGK Yalova Altınova İlçe Müdürlüğü;  Yalova ili Altınova ilçesi Hürriyet mahallesi Bağlarbaşı Caddesi 14. sokak üzerinde bulunur. SGK’nın Yalova Altınova ilçe müdürlüğü açık adresi şu şekildedir.

Yalova Altınova SGK adresi alt kısımda yer almaktadır;

Adres : HÜRRİYET MAHALLESİ BAĞLARBAŞI CD. 14. SOKAK NO:2 ALTINOVA \ YALOVA

Yalova Altınova SGK E-Posta Adresi Nedir?

Yalova Altınova SGK İlçe Müdürlüğü, diğer SGK İlçe Müdürlüğünde olduğu gibi e-posta kanalı ile iletişim kurmak için mail adresi bulunmaktadır.
Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : altinovasgm@sgk.gov.tr

Yalova Altınova SGK Telefon Numarası

Altınova SGK ilçe Müdürlüğü Yalova şehri, Hürriyet mahallesi üzerindedir. Yalova Altınova SGK İlçe Müdürlüğü iletişim bilgileri şu şekildedir;

Altınova SGK SGM Telefon Numarası : (226) 461 32 56-461 43 56-461 22 67
Altınova  SGK SGM Faks Numarası : (226) 461 22 67

Yalova Altınova SGK Çalışma Saatleri

Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüklerinin açılış ve kapanış saatleri vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Yalova Altınova İlçe Müdürlüğü mesai saatleri alt kısımda yer almaktadır.

SGK Yalova Altınova ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Yalova Altınova ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Yalova Altınova SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Yalova Altınova SGK ilçe müdürlüğü  devlet dairesi olduğundan, Yalova ilinde vatandaşlarına hafta sonu “Cumartesi – Pazar” günleri hizmet vermez.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili