1. Anasayfa
 2. SGK

Akdağmadeni SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Akdağmadeni SGK ilçe müdürlüğü irtibat bilgileri, "adres, telefon ve e-posta" adresleri yazımızın devamında yer almaktadır.


0

Akdağmadeni SGK ilçe MüdürlüğüSosyal Güvenlik Hizmetleri kapsamında vatandaşlara hizmet vermektedir. Akdağmadeni SGK ilçe müdürlüğü irtibat bilgileri, “adres, telefon ve e-posta” adresleri yazımızın devamında yer almaktadır.  Yozgat Akdağmadeni SGK iletişim bilgileri şunlardır:

Yozgat Akdağmadeni SGK Nerede?

Yozgat Akdağmadeni SGK ilçe Müdürlüğü, Yozgat ili Akdağmadeni ilçesi Gültepe mahallesinde yer alır. Yozgat Karadeniz Akdağmadeni SGK ilçe Müdürlüğüne ulaşım şehir içerisinden toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaret edebilirsiniz. Yozgat Akdağmadeni SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Yozgat Akdağmadeni SGK Adresi Nedir?

Yozgat Karadeniz Akdağmadeni SGK İlçe Müdürlüğü; Yozgat, Akdağmadeni ilçesi Gültepe Mahallesi 171. sokak üzerindedir. Yozgat Akdağmadeni SGK ilçe müdürlüğü açık adres bilgileri alt kısımda yer almaktadır.

Adres : GÜLTEPE MAHALLESİ 171. SOKAK NO:53 AKDAĞMADENİ/YOZGAT

Yozgat Akdağmadeni SGK E-Posta Adresi Nedir?

Yozgat Akdağmadeni SGK İlçe Müdürlüğü e-posta mail adresi ile Sosyal Güvenlik Hizmetleri kapsamında iletişim kurabilirsiniz. SGM Yozgat Akdağmadeni SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail : akdagmadenisgm@sgk.gov.tr

Yozgat Akdağmadeni SGK Telefon Numarası

Akdağmadeni SGK ilçe Müdürlüğü Yozgat, Akdağmadeni ilçesi bulunan ilçe müdürlüğünün iletişim “telefon ve faks” numaraları şu şekildedir. Yozgat Akdağmadeni İlçe Müdürlüğü iletişim bilgileri

Akdağmadeni SGK SGM Telefon Numarası : (354) 314 56 73
Akdağmadeni  SGK SGM Faks Numarası : (354) 314 15 04

Yozgat Akdağmadeni SGK Çalışma Saatleri

Akdağmadeni İlçe SGK Müdürlüğü çalışma saatleri, Akdağmadeni vatandaşları tarafından oldukça araştırılmaktadır. Akdağmadeni SGK İlçe Müdürlüğü açılış ve kapanış saatleri şu şekildedir;

SGK Yozgat Akdağmadeni ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Yozgat Akdağmadeni ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Yozgat Akdağmadeni SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Yozgat Akdağmadeni SGK ilçe müdürlüğü cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. Hafta sonları kapalı olmasından dolayı ilçe müdürlüğü hizmet vermemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 2
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili