1. Anasayfa
 2. SGK

Boğazlıyan SGK SGM İlçe Müdürlüğü İletişim

Boğazlıyan SGK ilçe Müdürlüğü Sosyal Güvenlik Hizmetleri veren Zonguldak iline bağlı Boğazlıyan SGK ilçe müdürlüğü iletişim bilgileri sizler için araştırdık.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Boğazlıyan SGK ilçe Müdürlüğü Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmetleri veren Zonguldak İl Müdürlüğüne bağlı ilçe müdürlüğüdür. Boğazlıyan SGK ilçe müdürlüğü iletişim bilgileri (açık adres, telefon ve e-posta) sizler için araştırdık.  Yozgat Boğazlıyan SGK iletişim bilgileri şunlardır:

Yozgat Boğazlıyan SGK Nerede?

Yozgat Boğazlıyan SGK ilçe Müdürlüğü, Yozgat ili Boğazlıyan ilçesi Çarşı mahallesinde yer almaktadır. Yozgat Karadeniz Boğazlıyan SGK ilçe Müdürlüğüne ulaşım Zonguldak ili içerisinden toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaret edebilirsiniz. Yozgat Boğazlıyan SGK müdürlüğüne nasıl gidilir?

Yozgat Boğazlıyan SGK Adresi Nedir?

Yozgat Karadeniz Boğazlıyan SGK İlçe Müdürlüğü; Yozgat, Boğazlıyan ilçesi Çarşı Mahallesi Ali İhsan Kadıoğlu caddesi üzerindedir. Yozgat Boğazlıyan SGK ilçe müdürlüğü iletişim bilgileri alt kısımda yer alır.

Adres : ÇARŞI MAHALLESİ ALİ İHSAN KADIOĞLU CADDESİ NO:19 BOĞAZLIYAN/ YOZGAT

Yozgat Boğazlıyan SGK E-Posta Adresi Nedir?

Yozgat Boğazlıyan SGK İlçe Müdürlüğü e-posta adresi ile SGK Hizmetleri kapsamında iletişim kurabilirsiniz. SGM Yozgat Boğazlıyan SGK ilçe müdürlüğü e-posta adresi şu şekildedir;

Mail :     [email protected]

Yozgat Boğazlıyan SGK Telefon Numarası

Boğazlıyan SGK ilçe Müdürlüğü Yozgat, Boğazlıyan ilçesi yer alan ilçe müdürlüğünün telefon ve faks numaraları alt kısımda belirtilmiştir. Yozgat Boğazlıyan İlçe Müdürlüğü iletişim bilgileri

Boğazlıyan SGK SGM Telefon Numarası : (354) 645 16 00
Boğazlıyan  SGK SGM Faks Numarası : (354) 645 16 05

Yozgat Boğazlıyan SGK Çalışma Saatleri

Boğazlıyan İlçe SGK Müdürlüğü çalışma saatleri, Boğazlıyan halkı tarafından oldukça araştırılmaktadır. Boğazlıyan SGK İlçe Müdürlüğü çalışma saatleri şu şekildedir;

SGK Yozgat Boğazlıyan ilçe müdürlüğü  çalışma saatleri : 08:00-12:00 / 13:00-17:00 
SGK Yozgat Boğazlıyan ilçe müdürlüğü  mola saatleri : 12:00-13:00

Yozgat Boğazlıyan SGK Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Yozgat Boğazlıyan SGK ilçe müdürlüğü haftasonu (cumartesi ve pazar) günleri kapalıdır. Hafta sonu kapalı olması sebebiyle ilçe müdürlüğü hizmet vermemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili