1. Anasayfa
 2. Engelli

Engelli İnternet Paketleri 2023

Engelli internet paketleri, Turkcell superonline internet engelli indirimi, Türksat internet engelli indirimi, TürkNet internet engelli indirimi hepsi yazımızın devamında.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Engelli internet paketleri, engelleri ortadan kaldırmak isteyen operatör firmalarının engelli müşterilerine sunmuş olduğu özel kampanyalardır. Engelli vatandaşlarımıza sosyal destek kampanyaları başlığı altında verilen bu kampanyalar sayesinde pek çok kişi oldukça uygun fiyatlara internet ve telefon paketlerini kullanmaktadırlar.

Engelli ev internet paketleri 

Ülkemizde engelli vatandaşlarımız için sosyal destek projesi yürüten operatörlerden en başta gelenler ise Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell’dir. Aşağıdaki başlıklarda bu firmalara ait bazı sosyal destek paketlerin örnekleri verilmiştir. Bu başlıkları inceleyerek siz de kendinize en uygun tarifeyi bulabilirsiniz.

Engelli internet paketleri
Engelli internet paketleri

Türk Telekom engelli internet paketleri 2023

2023 türk telekom engelli internet paketleri, Türk Telekom’un engelli müşterileri için sunmuş olduğu en önemli kampanyalardan birisidir.

Türk Telekom evde internet kampanyası ile müşterilerine çok avantajlı internet paketi sunar. Türk Telekom’dan engelli kişilere, gazi ve şehit yakınlarına %25 evde internet kampanyasında indirim sunmaktadır.

Erişilebilir Yaşam Evde İnternet Kampanyası

Yukarıda verilen engelli internet paketleri Türk Telekom’un engelli müşterileri için sunmuş olduğu önemli evde internet kampanyalarıdır. Siz de yukarıda verilen paketlerden kendinize en uygun olan paketi seçebilir yüksek hızlı internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Süperonline engelli internet paketleri 2023

Turkcell süperonline engelli internet paketleri engel tanımayanlar paketlerinden yararlanmak için engel oranı %40 ve üzeri olan kişiler, Gazi ve Şehit yakınları olan müşteriler, herhangi bir taahhüt vermeden engel tanımayanlar kampanyası hakkından yararlanabilirler

Turkcell Süperonline Engel Tanımayanlar Başvuru Evrakları Nelerdir

Turkcell Süperonline Engel Tanımayanlar kampanyası başvuru belgeleri alt kısımda yer almaktadır;

Engelli kişiler için;

 • T.C. Kimlik Fotokopisi
 • Engelli Kimlik Kartı
 • Engelli Sağlık Raporu

Gazi ve Şehit Yakınları için;

 • T.C. Kimlik Fotokopisi
 • Emekli Sandığı Serbest Kartı

Süperonline Engelli Vatandaşlar için Sosyal Destek Kampanyası Paketleri

Süperonline sosyal destek paketleri; engelli, şehit aileleri ve gazilerimiz yararlanmaktadır. Engelli kişiler için en az %40 oran ve sağlık kurul raporu gereklidir. Süperonline engelli, şehit aileleri ve gaziler için sunduğu paketler şu şekildedir;

 • Tüm bireysel paketler ve kampanyalardan, katma değerli hizmetler hariç, “KDV hariç tutar” üzerinden %25 oranında indirim uygulanmaktadır.
Turkcell Superonline Sosyal Destek Kampanyası

Türksat Engelsiz Tarife 2023

Türksat engelsiz internet tarifesi engel oranı %40 ve üzeri olan engelli vatandaşlar yararlanabilir. Uydunet İnternet Tarife başvurusu için engelli kimlik kartı, sağlık kurul raporu, T.C. kimlik kartı yeterlidir.

 • Engelli kişiler İnteraktif hizmet ve KabloTV kapsamında tüm tarifelerden ve kampanyalardan “Beinsport Paketi Dışında” %25 indirimden faydalanır.
Türksat Engelsiz Tarife Kampanyası

Türk Net İnternet Engelsiz Tarife 2023

Türk Net engelsiz paket kapsamında fiber alt yapı bölgelerinde 100 mbps’e kadar, yerleşik fiber altyapısı olmayan bölgelerde 35 mbps’e kadar download hizmeti ve Engelsiz Tarife TurkNet GigaFiber’de %25 indirim sunmaktadır.

TürkNet engelsiz tarifelerinden yararlanmak için %40 ve üzeri engelli kişiler ve şehit – gazi eşleri, şehidin – gazinin birinci derece yakınları faydalanmaktadır.

Türk Net İnternet Engelsiz Tarife Başvuru Evrakları Nelerdir

Türk Net İnternet Engelsiz Tarife kampanyası başvuru belgeleri alt kısımda yer almaktadır;

Engelli kişiler için;

 • T.C. Kimlik Fotokopisi
 • Engelli Kimlik Kartı
 • Engelli Sağlık Raporu

Gazi ve Şehit Yakınları için;

 • T.C. Kimlik Fotokopisi
 • Emekli Sandığı Serbest Kartı
Türk Net İnternet Engelsiz Tarife İnternet Kampanyası

Engelli TV tarifeleri nelerdir?

Engelli televizyon tarifeleri turksat, digitürk, d-smart firmaları tarafından engelli kişilerin sosyal yaşamlarına destek ve farkındalık oluşturmak için uygulanan indirimli televizyon paketleri olup bu kapsamda belirli oranlarda indirim bulunmaktadır.

Digitürk TV Engelli Tarifeleri 2023

Digitürk Sizinle Kampanyası kapsamında engelli, gazi, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri için tüm kampanyalarda geçerli olan %35 indirim paketler sunmaktadır.

Digiturk Sizinle Kampanyası!

D-smart Tv Engelli Tarifeleri 2023

D-smart engelli tarifesi şehit yakınları, gazi ve engelli kişilere yönelik tüm güncel paketlerinde %35 ek indirim uygulamaktadır.

Engelli Özel D-Smart

Kampanya detayları için lütfen TIKLAYINIZ

TURKSAT Kablo Tv Engelli Tarifeleri 2023

Turksat Kablo TV Engelli tarifeleri engelli aboneler için İnteraktif hizmet ve kablo tv kapsamında tüm tarifelerde geçerli (BeINsport Paketi Hariç) %25 ek indirim uygulamaktadır.

Türksat Engelsiz Tarife

Sosyal Destek Paketlerinden Yararlanma Şartları Nelerdir?

Operatörlerin engelli müşterileri için sağlamış olduğu bu tariflerden faydalanmak için sağlanması gereken bazı şartlar vardır ve bu şartları yerine getiren kişiler, engelli vatandaşlar için sunulan sosyal destek paketlerinden rahatlıkla yararlanabilirler.

Buna göre hem engelli hem de vazife ya da harp şehitlerinin eşlerine, yetimlere ve gazilere özel sunulan paketlerden yararlanma şartları şunlardır;

 • Sağlık Bakanlığı onaylı engelli raporu (engel yüzdesi yazan),
 • Engelli kimlik kartı,

Yukarıda verilen şartlar sağlandığında kişiler operatörler tarafından sunulan engelli sosyal destek paketlerinden kolaylıkla yararlanabilirler. Tüm operatörler için beklenen bu şartların yanı sıra gerekli durumlarda firmalar kişilerden ek belge de talep edebilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 14
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 3
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 6
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 1
  _zg_n
  Üzgün

Tekerlekli sandalye kullanıcısı olmam hayatı ilginç kılıyor ama geri alınamaz değil. Engelimi aşmaya çalışmıyorum, onunla çalışmayı tercih ediyorum. Erhan Pamuk, Engellilikle mücadele, erişilebilirliği teşvik etme gibi alanlar da mücadele veren bir kişidir ve birçok etkinlik panelde yer almıştır.

Yazarın Profili