1. Ana Sayfa
  2. Engelli

Engelli Uçak Bileti İndirimi 2022

Engelli uçak bileti indiriminden faydalanmak için en iyi yol, tüm şirketler arasından en iyi teklifi seçebilmeniz için engelli uçak bileti indirimi yapan firmaları sizler için araştırdık.


0

Engelli uçak biletiindiriminden faydalanmak için en iyi yol, tüm şirketler arasından en iyi teklifi seçebilmeniz için fiyatları karşılaştıran çevrimiçi araçları kullanmaktır. Bu yazımızda engelli uçak bileti indirimi yapan firmaları sizler için araştırdık.

Engelli Uçak Bilet Fiyatları

Engelli uçak bileti fiyatları seyahat yapacak engelli kişiler tarafından oldukça araştırılmaktadır. Kişilerin uçak bileti almak için farklı nedenleri vardır. Bazı engelli kişiler iş gezileri için, bazı kişiler ise tatile gitmek, akrabaları ziyaret etmek, tedavi olmak ya da sadece günlük hayata ara vermek için uçak bileti satın alır. Sebep ne olursa olsun, herkesin paradan ve zamandan tasarruf etmek için mümkün olan en ucuz uçak bileti bulması gerekiyor.

Önerilen Yazı
Engelli Hakları Nelerdir 2022?

Engelli uçak bileti indirimi yapan firmalar ve engelli hizmeti sunan kurumsal markaların sundukları avantajlar zamandan ve paradan tasarruf etmede yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu firmalar varış noktanızdaki uçuşlar, oteller, araç kiralama ve etkinlikler için tek noktadan alışveriş imkanı sunmaktadır. İnsanların farklı güzergahlarda, farklı sürelerde ve farklı fiyatlarda seyahat etmelerini sağlayan çeşitli uçak bileti türleri bulunmaktadır. Uçak bilet seçenekleri arasında birinci sınıf, işletme sınıfı, ekonomi sınıfı, dünya çapında uçuşlar ve tek yön uçuşları içerir.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Uçak bileti bazı kişiler için pahalı olabilir, ancak doğru bilgi ve becerilerle ucuz uçak bileti bulmanız mümkün olabilir. Ucuz uçak bileti bulmanın bir yolu farklı havayollarına bakmaktır. THY ve Flygps Pegasus ucuz fiyatlar sunan birçok düşük maliyetli havayolu var. Örneğin Pegasus, uygun fiyatlı uçuşlarıyla tanınır ve diğer uçuş firmalarına da, önceden rezervasyon yapılması durumunda çok düşük maliyetle uçuşlar sunar.

Ucuz uçak bileti bulmanın bir başka yolu da uçak bileti satan farklı web sitelerini araştırmaktır. En ucuz uçuşları bulma konusunda uzmanlaşmış ve sizin için en iyisini bulmak için bunları karşılaştıran web siteleri var. Enuygun veya Skyscanner gibi web siteleri, uçak biletlerinde en iyi teklifi bulmak için harika kaynaklardır çünkü fiyatlarını sürekli olarak güncellerler, böylece biletinizin ne kadar tutacağını rezervasyondan önce görebilirsiniz.

THY Engelli Uçak Bileti İndirimi?

THY Engelli Uçak Bileti İndirimi hakkından yararlanmak ve bilgi almak için Türk Hava Yolları satış ofislerini ve seyahat acentelerini ziyaret etmelisiniz. Türk Hava Yolları, 372 uçaklık filosu ve 325 noktaya uçuşları ile dünyanın önde gelen havayollarından biridir.  Türk Hava Yolları Star Alliance üyesidir ve hem kısa hem de uzun mesafelerde uçuşlar gerçekleştirmektedir. THY, engel oranı %40 ve üstü yolculara tüm iç hat uçuşlarında geçerli %20 uçak bileti indirimi tüm dış hat uçak biletlerinde ise %25 indirimi uygulamaktadır. THY Engelli uçak bileti indirimi hakkında daha fazla bilgi almak için diğer yazımızı alt kısımdan inceleye bilirsiniz.

Pegasus Engelli Uçak Bileti İndirimi

Pegasus Engelli Uçak Bileti İndirimi engelli kişilere sunmamaktadır. Fakat engelli misafirlerine yönelik engelli hizmetleri bulunur. Engelli hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için Pegasus websitesi, Pegasus satış ofislerini ve seyahat acentelerini ziyaret etmelisiniz. Pegasus engelli hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve pegasus bilet fiyatlarını öğrenmek için alt kısımdaki yer alan bağlantı üzerinden Pegasus web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SunExpress Engelli Uçak Bileti İndirimi

SunExpress Engelli Uçak Bileti İndirimi engelli kişilere sunmamaktadır. Fakat engelli misafirlerine yönelik SunExpress engelli hizmetleri bulunur. Engelli hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için SunExpress websitesi, Pegasus satış ofislerini ve seyahat acentelerini ziyaret etmelisiniz. SunExpress engelli hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve SunExpress bilet fiyatlarını öğrenmek için alt kısımdaki yer alan bağlantı üzerinden SunExpress web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AnadoluJet Engelli Uçak Bileti İndirimi

AnadoluJet Engelli Uçak Bileti İndirimi hakkında faydalanmak ve indirimli uçak bileti almak için AnadoluJet satış ofisleri ve acentaları ziyaret etmelisiniz. AnadoluJet, engeli oranı yüzde 40 ve üzeri engelli müşterilerine iç hatlarda geçerli olmak üzere %20 engelli uçak bileti indirimi sunmaktadır. AnadoluJet engelli hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve AnadoluJet bilet fiyatlarını öğrenmek için alt kısımdaki yer alan bağlantı üzerinden AnadoluJet web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çok çeşitli havayolları ve fiyatları var. Sizin için en iyi teklifi bulmak zor olabilir. En ucuz uçuşları bulma konusunda uzmanlaşmış ve sizin için en iyisini bulmak için bunları karşılaştıran web siteleri vardır. Bu makalemizde, uçuşlarınızda ucuz fiyatlar sunan, engelli uçak bileti indirimi yapan firmaları listesini sunmaya çalıştık.

Yazar Hakkında

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir.

Yorum Yap