1. Anasayfa
 2. Diğer

PTTCell Engelli İletişim, Bedava İnternet Kampanyaları

PTTCell engelli iletişim tarifeleri ve bedava internet kampanyası, PTT merkezleri ve PTT internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.


2
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

PTTCell bedava internet kampanyası, PTT merkezleri ve PTT internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. PTTCell aboneleri, tarife değişikliği yaparak bedava internet kazanmakta ve tarife ücretleri de oldukça uygun fiyat aralığındadır. Faturalı ve faturasız hatlara sahip olan tüm kullanıcılarına bedava internet kampanyaları sunmaktadır.

PTTCell Engelli İletişim Tarifesi

PTTCell engelli iletişim tarifesi diğer ismi ile Erişilebilir Yaşam adı altında bir takım indirimler sunmaktadır. PTTCell müşterisi olup faturalı hat kullanan engelli kişilere %25 ek indirim, faturasız hat kullanan engelli kişilere %25 ek fayda hizmeti sunmaktadır. Diğer operatörlerde engelli iletişim tarifeleri kapsamında bir takım indirimler sunmaktadır.

PTTCell engelli iletişim başvuru evrakları alt kısımda yer almaktadır.

PTTCell Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılınır ?

PTTCell müşterileri, Faturalı hat kullanan müşterilerinde geçerli olmak üzere Muhteşem 1 GB paketi ile sadece 3 TL ödeyerek otuz gün boyunca paketi kullanabilir. Muhteşem 1 GB paketinden ayda sadece iki kez yararlanılır. Paketi satın almak için MUHTESEM yazarak 1788 sms gönderilmesi yeterlidir. Diğer operatörlerde kendi bünyeleri kapsamında internet kampanyaları düzenlemektedir.

PTTCell Uygun Tarife Bedava İnternet Kampanyası

PTTCell uygun tarife bedava internet kampanyasından yararlanmak için, PTTCell müşterisinin kendine uygun bir pakete geçerek 2 GB bedava internet kazanması mümkündür. Uygun paketlere geçişlerde 2 GB internet otomatik şekilde hatlara tanımlanmaktadır.

PTTCell EBA Bedava İnternet Kampanyası

PTTCell müşterilerine EBA platformu üzerinde kullanılmak üzere 8 GB bedava internet hediye EBA hediye edilmektedir. Hediye internet sadece Eğitim Bilişim Ağı “EBA” üzerinde geçerlidir ve başka bir site üzerinde kullanılamaz.

PTTCELL Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Uzaktan eğitime dahil olan üniversite öğrencileri için hatlarına 6 GB internet tanımlamaktır. Faturalı veya faturasız farketmeden eğitim platformlarında geçerli olan 6 GB internet paketinin üç ay kullanım süresi bulunur.

PTTCell Taahütlü Bedava İnternet Kampanyası

PTTCell taahütlü bedava internet paketleri yararlanmak için müşterinin 12 ay taahüt etmeleri gereklidir. Mevcut tarifelerine ek internet hediyesi olarak 1 GB yada 2 GB tanımlanır. İnternet hediyesi 12 ay boyunca her ay geçerli olmak üzere hatlarda tanımlı olmaktadır.

 • PTTCell Mini : 1 GB Hediye İnternet
 • PTTCell Eko 3 GB : 1 GB Hediye İnternet
 • PTTCell Süper 5 GB : 2 GB Hediye İnternet
 • PTTCell Yıldız 10 GB : 2 GB Hediye İnternet

12 ay boyunca taahüt verilmesi durumunda hediye internetler hatlarına tanımlanmaktadır.

PTTCell Sıkça Sorulan Sorular 

PTTCell hakkında müşterilerin sıkça sorduğu soruları belirli başlıklar altında topladık. Alt kısımda yer alan bilgiler doğrultusunda sorularınıza cevap alabilirsiniz.

PTTCell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

PTTCell müşteri hizmetleri numarası 444 6 788 arayarak her türlü işleminizi, sorununuzu çözebilirsiniz. PTTCell üzerinden 9333 tuşlanarak fatura bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

PTTCell Kampanyaları Nereden Öğrenilir?

PTTCell iletişim kampanyaları hakkında bilgi almak ve detaylarına ulaşmak için https://www.pttcell.com.tr  internet sitesi ziyaret etmelisiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 6
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  g_zel
  Güzel
 • 1
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 1
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 2
  _zg_n
  Üzgün

Engellilik alanında araştırmalar yapan, araştırmacı kimliği ile kişi ve kuruluşlara örnek olmaya çalışan, engelli hedef kitlesine engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri doğrudan en hızlı şekilde aktarmaya çalışan blog yazarı ve engelli bir kişidir. Engelli hakları, erişilebilirlik, SGK ve ilgili mevzuatlar konularında bağımsız danışmanım.

Yazarın Profili

Yorumlar (2)

 1. 26 Mayıs 2023

  Merhabalar yardımlarınıza ihtiyacım var.
  1992 4a girişliyim 1992 2007 arası 2570 günüm var.2007 2023 arası bağkur primi ödedim 4a+4b toplamım 8300 yaşım 49..2023 ocaktan beride 5 aydır 4a lıyım.kalp ameliyatı oldum %44 rapor aldım ve buna istinaden vergi indirim yazımı aldım..birkaç sosyal güvenlik müşaviri rapor ve engelli indirimi ile hemen emekli olabilirsin diyorlar sgk ise son 3.5 yıl kuralından dolayı bağkura tabii olduğumu ve olamayacağımı söylüyor..Müşavirler çok kararlı bir şekilde inatla olursun diyor ama çok para istiyorlar benim bilmediğim bir durummu var..yardımlarınız için çok teşekkürler..

  • Son 1260 prim gününüzü 4A’lı olsanız olacağınızı düşünüyoruz. Fakat bağkurlu olduğunuz için bu yönetmeliğe takılıyorsunuz. (21 eylül 2021 yılı Maluliyet tespiti yönetmeliğine göre artık emekliliğe esas raporlarda Balthazard formülü uygulanmayıp en büyük tek hastalık esas alınmaktadır. SGK Hastalık Listesi yayınlanmıştır ve bu listede hastalıklarınız karşılığı olmalıdır. Yönetmeliği incelemek için lütfen tıklayınız...)

Bir yanıt yazın