1. Anasayfa
 2. Engelli

Engelli Maaşı Alan Promosyon Alabilir mi?

Engelli maaşı alan promosyon alabilir mi, evde bakım maaşı alan promosyon alabilir mi, muhtaç aylığı alan promosyon alabilir mi? tüm bu soruların cevapları yazımızın devamında.


0
Whatsapp Kanalı - Masaüstü

Engelli maaşı, evde bakım maaşı ve muhtaç aylığı alan bireyler arasında yaygın bir soru olan “Emekli maaşı alan promosyon alabilir mi?” konusunda, emekli maaşlarına yapılan zamlar sonrasında maaş taşıma düşünenlerin ilgisini çeken yüksek promosyon ödemeleri yapan bankalara odaklandığı bir dönemde, bu konu önemli bir gündem maddesi haline gelmiştir.

engelli maaşı alan promosyon alabilir mi
engelli maaşı alan promosyon alabilir mi

Engelli maaşı alan promosyon alabilir mi?

Engelli aylığı alan kişiler, sosyal yardım kapsamında olmasından dolayı bankaların sunmuş olduğu promosyondan faydalanamaz.

Evde bakım maaşı alan promosyon alabilir mi?

 Bankaların başlatmış olduğu emekli maaşlarına sunulan emekli promosyonundan, evde bakım maaşı alan kişilerin sosyal yardım kapsamında yer almasından dolayı banka promosyonundan faydalanamaz.

Muhtaç aylığı alan promosyon alabilir mi?

Muhtaç aylığı alan kişiler, sosyal yardım kapsamında yer almasından dolayı bankaların sunmuş olduğu banka promosyonundan faydalanamaz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Engellilere Bayram İkramiyesi Var mı 2024

Sosyal yardım kapsamında engelli kişilerin aldıkları desteklere ek olarak banka promosyonu verilmeli mi? Konu hakkında sorularınızı, düşüncelerinizi ve merak ettiklerinizi alt kısımda yer alan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 54
  be_endim
  Beğendim
 • 11
  g_zel
  Güzel
 • 18
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 5
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 34
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 41
  _zg_n
  Üzgün

Üniversite mezunu, evli ve bir çocuk babasıyım. Engellilik gündemi, engelli haberleri, engelli teknolojileri konularında araştırmalar yapmaktayım. Boş vakitlerimde engelli kişileri bilgilendirmek için yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili