1. Anasayfa
 2. Engelli

Engelli Maaşı Alan Promosyon Alabilir mi 2023?

Engelli maaşı alan promosyon alabilir mi, evde bakım maaşı alan promosyon alabilir mi, muhtaç aylığı alan promosyon alabilir mi? tüm bu soruların cevapları yazımızın devamında.


0

Engelli maaşı alan promosyon alabilir mi sorusu engelli maaşı, evde bakım maaşı ve muhtaç aylığı alan kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Emekli maaşlarına yapılan zamlardan sonra emekli olacakların gündeminde olan ve bankaların yarışa girdiği bu günlerde maaşını taşımak isteyen emekli kişilerin gözü en yüksek emekli promosyon ödemelerini yapan bankalara çevrildi.

engelli maaşı alan promosyon alabilir mi
engelli maaşı alan promosyon alabilir mi

Engelli maaşı alan promosyon alabilir mi?

Engelli aylığı alan kişiler, sosyal yardım kapsamında olmasından dolayı bankaların sunmuş olduğu promosyondan faydalanamaz.

Evde bakım maaşı alan promosyon alabilir mi?

 Bankaların başlatmış olduğu emekli maaşlarına sunulan emekli promosyonundan, evde bakım maaşı alan kişilerin sosyal yardım kapsamında yer almasından dolayı banka promosyonundan faydalanamaz.

Muhtaç aylığı alan promosyon alabilir mi?

Muhtaç aylığı alan kişiler, sosyal yardım kapsamında yer almasından dolayı bankaların sunmuş olduğu banka promosyonundan faydalanamaz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Engellilere Bayram İkramiyesi Var mı 2023?

Sosyal yardım kapsamında engelli kişilerin aldıkları desteklere ek olarak banka promosyonu verilmeli mi? Konu hakkında sorularınızı, düşüncelerinizi ve merak ettiklerinizi alt kısımda yer alan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 54
  be_endim
  Beğendim
 • 11
  g_zel
  Güzel
 • 18
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 5
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 34
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 41
  _zg_n
  Üzgün

Üniversite mezunu, evli ve bir çocuk babasıyım. Engellilik gündemi, engelli haberleri, engelli teknolojileri konularında araştırmalar yapmaktayım. Boş vakitlerimde engelli kişileri bilgilendirmek için yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili